"TUVS" SIA, preces dzīvniekiem, barība, mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība 0

Cesvaines iela 10, bāze "EKSI", 12.noliktava, Rīga, LV-1073
Darba laiks:
Pr., Ot., Tr., Ce., Pk. 9 - 17
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Firma "Tuvs" veic Zoo-preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums veiksmīgi sadarbojas ar Eiropas rūpnīcām un ir ekskluzīvais BoschTiernahrung (Vācija) un Tekro-Eminent (Čehija) fabriku pārstāvis. Tās ražo pazīstamu dzvnieku barību: Bosch, Sanabelle un Eminent.
Mēs piedāvājam arī citus produktus, piemēram, Van CAT kaķu smiltis (Turcija), Crystal litter silikona smiltis (Ķīna), Kauno Grūdai suņu barību “Maks” (Lietuva).
Firma "Tuvs" tika dibināta 2000. gada decembrī Rīgā.
Pie mums strādā profesionāļi, kas sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem un piedāvās Jūsu mājdzīvniekiem labākās kvalitātes pārtiku un citas preces par labām cenām.
Jūs varat atrast mūs Rīgā tirdzniecības bāzēs Lubānas ielā 78F un Remtes 21, kā arī pasūtīt preces dzīvniekiem mūsu mājaslapā: www.zoopet.lv

Apkalpošanas teritorija:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"TUVS" SIA, preces dzīvniekiem, barība, mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"TUVS" SIA, preces dzīvniekiem, barība, mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
TUVS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003525271
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.12.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Cesvaines iela 10, LV-1073
Iegūt pilnu juridisko informāciju