Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

20 ir nieks! Ko Horens domā par gadu starpību attiecībās?

Horens Stalbe, Kad viņas satiekas, STV Pirmā!

Horens Stalbe, Kad viņas satiekas, STV Pirmā!

Mīlestība gadus neskata – par to pārliecināts arī multimākslinieks Horens Stalbe. Viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” viņš atklājis gan to, kā iepazinies ar savu daiļo sievu Lusine, gan to, ko domā par abu gadu starpību: “Mums nav pavisam liela tā gadu starpība. Tie ir nieka 20 gadi. Saprotiet, mums liekas, ka 20 gadi ir daudz, bet, ja mēs paskatāmies uz laika ritējumu, tā ir viena dzirkstele laika okeānā,” spriež Horens un atklāj, ka abi saskatījušies tepat, Rīgā, kad Horens strādājis kādā izklaides vietā. “Viņa mani ieraudzīja darbā un uzreiz saprata, ka es esmu īstais darbarūķis,” joko Horens un bilst, ka tieši fakts, ka simpātiskā sieviete, gluži tāpat kā viņš pats, ir armēņu izcelsmes, raisījis papildus interesi. “Mēs satikāmies kā tādas divas radniecīgas dvēseles,” tā raidījumā “Kad viņas satiekas” pastāsta Horens.

Lusine un Horens kopdzīvi sāka teju uzreiz pēc iepazīšanās. Pārim ir bērni no iepriekšējām attiecībām, un pavisam nesen pasaulē nāca abu dēls Horess Roberts Stalbe. Lusine strādā par jogas pasniedzēju, savukārt, Horens veido savu YouTube raidījumu - "Rullē ar Horenu", bet abi kopā viņi savas attiecību aizkulises izrāda arī “STV Pirmā!” realitātes šovā “Mīla burbulī.”

Tevi varētu interesēt:

Sarunu šovu "Kad viņas satiekas" skaties otrdienās, 21:35, televīzijā sievietēm "STV Pirmā!'

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...