Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

3 iemesli, lai ziemā nēsātu saulesbrilles

Salesbrilles, Photo by Kaze 0421 on Unsplash

Salesbrilles, Photo by Kaze 0421 on Unsplash

Lai arī saulesbrilles, lielākoties, tiek uzskatītas par vasaras aksesuāru, tās var lieti noderēt arī ziemā! Lūk, trīs izplatīti iemesli, lai uzvilktu saulesbrilles tieši ziemā!

Braucot ar auto

Skaidrā dienas laikā arī ziemā saule bieži žilbina acis, kas sevišķi bīstami ir autovadītājiem. Krēslas stundās, kad saule ir tuvu pie horizonta, uz bieži vien ir pastiprināti apgrūtināta braukšana. Lūk, īstais brīdis, kad uzvilkt saulesbrilles!

Saltā un vējainā ziemas dienā

Pat, ja saule nav īpaši spoža, apgrūtināt redzi var arī saltais vējš, it sevišķi, ja no debesīm krīt sniegs. Bieži vien acīs cērtas ledainas sniegpārslas, kā rezultātā asaro acis. Šo problēmu pavisam viegli atrisināt gaiši tonētas saulesbrilles!

Vienkārši spožā dienā

Arī ziemā saulīte, lai arī nesilda, bet tomēr spīd. Un ir dienas, kad tā spīd pavisam spoži. Ja ir sasnidzis, tad tās stari atspīd arī sniegā, kas arī var apžilbināt. Cilvēkiem ar jutīgāku redzi arī vienkārši dodoties pa sniegotu ceļu, var noderēt, ja somiņā vai kabatā pa rokai vienmēr ir saulesbrilles!

Ja neesi pārliecināts un vēlies justies gana drošs par to, vai saulesbrilles ir Tev nepieciešamas arī ziemā, vērsies pie acu ārsta.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...