Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agrita: Dzīvot ar Jāni bija kā dzīvot ar alkohola mucu

TV personība Agrita Bindre-Blumenaua, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

TV personība Agrita Bindre-Blumenaua, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Agrita Bindre-Blumenaua vairs nav kopā ar vīru Jāni, kurš pēdējos mēnešos īpaši daudz lietoja, kā pats to dēvēja, citronūdeni. Lai gan abu ceļi ir šķīrusies, dzīve ar vīrieti, kurš ciena alkoholu uz sievieti tāpat ir atstājusi nopietnas sekas. Tiekoties ar psiholoģi, realitātes seriāla "Ģimene burkā" Agrita atklāja, ka jau iepriekš mīļotais bijis kārs uz grādīgajiem dzērieniem, taču viss ātri sācis iet uz slikto pusi pēc viņa tēva nāves, kuru izraisīja tieši atkarība no alkohola - vispirms paralīze un tad nāve: "Dzīvot ar Jāni bija kā dzīvot ar alkohola mucu. Atrodoties blakus nebija īpaši patīkama smarža, kaut vai dodot buču vai apskaujoties."

Viņa atzina: "Es negribu sevi kaut kā attaisnot, jo pagale viena nedeg un cik garš, tik plats, bet, ja viņš būtu bijis gatavs kaut kādai runāšanai, tad varbūt mēs būtu bijuši gatavi risināt šo problēmu, vēl nenosaucot to par atkarību no alkohola. Un jā, es biju līdzatkarīga." Ja Jānis esot gribējis dzert, viņš pieprasījis, lai to dara arī sieva, citādāk, viņaprāt, tā esot bijusi necieņas izrādīšana un mīlestības trūkums. Agrita tagad lepojas, ka kopš šķiršanās izvairās no alkohola lietošanas.

"Jūtos burvīgi, ka man tas nav jādara piespiedu kārtā, turklāt vispār vairs nevelk uz to," priecājas Blumenaua. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā "Ģimene burkā" zvaigzne atklāti runā par savām un bijušā dzīves partnera attiecībām ar grādīgajiem dzērieniem!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...