Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agrita uztraucas, ka jaunais pielūdzējs pārāk līdzinās Jānim

Agrita Bidre-Blumenaua, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Agrita Bidre-Blumenaua, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Pēc vīra Jāņa paziņojuma par ģimenes pamešanu, izvākšanos un jaunu attiecību uzsākšanu Agrita Bindre-Blumenaua ne tikai aktīvi tievē, bet arī iepazīstas ar jauniem pielūdzējiem. Viņai ir izveidojies kontakts ar kādu Zviedrijā dzīvojošu latvieti, kurš sievietei zvana gandrīz katru dienu, stāsta, kā viņam iet, solās būt uzticīgs un jau sācis lietot mīļvārdiņus, bet tas vēl nav viss. Stiprā dzimuma pārstāvis esot nopircis biļetes uz Latviju ar mērķi satikt savu sirdsdāmu. Šovā "Ģimene burkā" viņa stāsta, ka abi šajās attiecībās tomēr nav vienā līmenī, jo vēl nav vienojušies, ka tas ir kaut kas nopietns - Agritai visi šie solījumi un mīlināšanās pagaidām liekas nedaudz pārspīlēti un krietni par ātru.

"Man bišķiņ tā kā nāk smiekli, ka mēs pa lielam neesam pat dzīvē pazīstami, un viņš par manu dzīvi zina visu, bet es par viņu neko," stāsta Agrita, piebilstot, ka viņu atbaida arī tas, cik jaunais paziņa ir līdzīgs Jānim - gan attieksmes ziņā un manierismos, gan stāstos par to, ka nemaz nedzer tik bieži. "Kad viņš runā atpakaļ ar tiem pašiem vārdiem, tad sāk likties, ka runāšana vairs nesaskan ar darīšanu. Tieši šis ir tas, kas norāda, ka tas varbūt nav mans variants. Bet, ja viņš atbrauks uz Latviju, tad vismaz satiksimies, lai saprastu vai tas ir mānīgs efekts," uzskata TV personība.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Agrita stāsta par saviem mīlestības meklējumiem un arī parāda vīrieti, ar kuru pēdējā laikā regulāri kontaktējas!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...