Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Baltkrievija, visdrīzāk, vairs nekad nepiedalīsies Eirovīzijā

"YouTube", Måneskin - ZITTI E BUONI, ekrānšāviņš

"YouTube", Måneskin - ZITTI E BUONI, ekrānšāviņš

Baltkrievija šogad nepiedalījās starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, jo gan tās sākotnēji izvirzītā dziesma, gan tās vietā izvēlētā tika diskvalificēta tāpēc, ka saturēja Baltkrievijas režīmu atbalstošus motīvus.

Eiropas Raidorganizāciju apvienības (EBU) paziņojumā teikts, ka tā jau ilgu laiku seko līdzi Baltkrievijas politikā un cilvēktiesību jomā notiekošajam, un šīs valsts samilzušās problēmas ar vārda brīvību, neatkarību un atbildību nesaskan ar EBU vērtībām. Valsts izslēgšana no EBU nozīmē, ka tai tagad ir liegti organizācijas pakalpojumi, un Baltkrievija, visdrīzāk, vairs nedrīkstēs piedalīties Eirovīzijā, vēsta konkursa ziņu portāls "Wiwibloggs". Eirovīzijas noteikumi paredz, ka pasākuma dalībvalstīm jābūt arī EBU dalībvalstīm.

Šogad starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja Itālija, kuru pārstāvēja grupa "Måneskin" ar dziesmu "Zitti e buoni". Latviju šogad pārstāvēja dziedātāja Samanta Tīna ar dziesmu "The Moon Is Rising". Visu par viņas piedzīvojumiem pirms un pēc lielā konkursa skaties šovā "Slavenības. Bez filtra", kas pieejams 1188 Play!

Apskaties arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...