Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Samantas Tīnas pirmā intervija pēc Eirovīzijas – sapnis izsapņots, tagad gribu pabūt mierā

Foto: Samanta Tīna, ekrānšāviņš "Slavenības. Bez filtra"

Foto: Samanta Tīna, ekrānšāviņš "Slavenības. Bez filtra"

“Es gribu bišķīt nomierināties. Visu šo laiku esmu tā maukusi, tā močījusi kā tāda “šujmašīna”. Esmu no ļoti daudz kā atteikusies – no attiecībām, kas man emocionāli tajā brīdī traucēja. Esmu atteikusies no visa, kas traucētu sakoncentrēties mērķim un sapņa piepildīšanai. Tagad es gribu pabūt mierā, vairāk laika veltīt sev.” Tā savā pirmajā intervijā pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa rezultātu paziņošanas “STV Pirmā!” realitātes šovam “Slavenības. Bez filtra” saka talantīgā dziedātāja Samanta Tīna.

Latvijas pārstāves dziesma “The Moon Is Rising” finālā neiekļuva un kopvērtējumā ierindojusies pēdējā vietā, taču Samanta par to neskumst. Viņa uz Eirovīziju nav braukusi lai cīnītos vai uzvarētu bet gan pēc iespējas labāk pārstāvētu savu valsti – un to viņa arī izdarījusi. Taču neslēpj – gandarījumu nejūt “Eirovīzija ir tas, ko es vienmēr esmu gribējusi un es atteicos pilnībā no visa, kas man varētu traucēt. Un es laikam te nedabūju to gandarījuma sajūtu sev. Attiecībā pret ieguldīto darbu. Lielākais gandarījums man būtu tikt finālā, tā būtu bijusi mana alga sev.” intervijā saka dziedātāja.

Eirovīzijas lielā skatuve ir sens Samantas Tīnas sapnis un viņa likusi visu uz kārts, lai to piepildītu. Vai tas bijis to vērts? Kādas ir emocijas brīdī, kad saproti – sen gaidītais piepildās? “Sapnis realizējās, es biju uz lielās skatuves un to sapni es neatdotu nevienam ne par ko. Tas bija tā vērts visus šos gadus iet, lai uzkāptu uz šīs skatuves. Tas ir vārdiem neaprakstāmi! Ir skumji kaut kur, ka man vairs nebūs tas, ka es sapņoju par to sapni, iztēlojos. Tur vairs nav ko iztēloties, es zinu, kā tas ir un tas ir izdzīvots.” Ar simboliskie vārdiem Eirovīzijas posmu savā dzīvē noslēdz Samanta.

To, kādi ir Samantas nākotnes plāni un cik daudz patiesībā no viņas prasījis Eirovīzijas sapņa piepildījums, uzzini video, kā ari jau šovakar “STV Pirmā!” realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”

Fano par Eirovīziju? Izlasi arī šo:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...