Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dāvanas Jāņiem un Līgām

Līga, Image by Мария Ткачук from Pixabay

Līga, Image by Мария Ткачук from Pixabay

Līgu un Jāņu vārdu svinēšana vienmēr notiek daudz grandiozāka par citām vārda dienām, un ir īsts gods, ja svinot Līgo dienu un Jāņu nakti kompānijā ir kāda Līga un Jānis. Tukšām rokām pie Līgas un Jāņa, protams, nedrīkst braukt, jo vārda diena ir un paliek vārda diena, tādēļ parūpējies par dāvanām!

Jāņu un Līgu vārdu nozīmes

Vārds Jānis no senebreju Johanness: dievs + žēlīgs. Latviešu mitaloģijā: auglības un dzīvības spēks. Harmoniskajā būtnē gaismas un tumsas kareivji cīnās vienādā skaitā. Piemīt pašaizsardzības spējas. Vārds pirmo reizi manīts 1290. g. Rīgā.

Līga ir latviešu cilmes vārds. Līgām dots darbīguma priekšauts un spīguma vainags. Nevaldāmajai dabai uzticīgs zibeņu novadītājs ir sīkstums. Vārds pirmo reizi kalendārā minēts 1879. g.

Ko dāvināt Jāņiem

Ja nespēj izlemt, ko dāvināt Jānim, vērts atcerēties, ka ikvienam noder praktiskas dāvanas.

Jānim noteikti bez ozollapu vainaga noderēs arī nerūsējošs alus kauss un aukstuma kaste, kur uzglabāt alu un dažādas uzkodas, kā arī dažādus grilēšanas piederumus. Savukārt, veselīga dzīvesveida piekritējam noteikti noderēs arī ūdens pudele.

Ja Jānis ir kaislīgs makšķernieks, tad viņš novērtēs dāvanu karti no makšķernieku veikala.

Īstiem Jāņu vīriem, kuriem ir cienīga sejas rota, prieks būs savu bārdu sakopt Barber Shop, tādēļ bārdainie Jāņi noteikti augsti novērtēs, ja uzdāvināsi šādu iespēju.

Ekstrēmu emociju piekritējiem var nodrošināt lidojumu ar deltaplānu, paraplānu vai pat turbīndēli. Patīkamu un mierīgu atpūtu debesīs noteikti sagādāt var lidojums ar gaisa balonu.

Ko dāvināt Līgām

Līgām savā vārda dienā ir īsts gods pārstāvēt tiešām latvisku vārdu, tādēļ bez ziedu pušķa vai vainadziņa un apsveikuma kartiņas, Līgām noteikti piestāvēs un iepriecinās arī latviešu dizaina rotas un apģērbs. Ja Tevis zināmā Līga ir praktiskāka apģērba piekritēja, uzdāvini apdrukātu T-kreklu!

Gardāku un veselīgāku vārda dienu sagādā Līgai ar Snack box augļu kasti!

Estētiskuma piekritējām Līgām noteikti var uzdāvināt foto grāmatu, kurā iemūžinātas skaistākās atmiņas. Turklāt foto albums var būt jo īpaši oriģināls, ja tas ir koka gravējumā ietērpts.

Praktiskā Līga novērtēs īpaši viņām izšūtu priekšautu vai citu praktiski izmantojamu dāvanu.

Gan Līgām, gan Jāņiem var dāvināt brīnišķīgus suvenīrus, kas apliecina viņu latvisko identitāti.

Lasi arī:

Lūk, kā izvēlēties piemērotu mākslas darbu un rāmi – dāvanai, interjera dekorēšanai, priekam!

Oriģinālas idejas dāvanām, ja jubilāru nevar apsveikt klātienē!

Ko nedrīkst dāvināt?

ziedus pasniegt elegantāk?

Dāvanas, ko droši iegādāties un uzdāvināt distancējoties

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...