Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ekskluzīvi! Dejus atklāti par izdegšanu un sevis sargāšanu

Sanda Dejus, "STV Pirmā!" un 360TV rudens sezonas atklāšanas pasākums, foto: publicitātes

Sanda Dejus, "STV Pirmā!" un 360TV rudens sezonas atklāšanas pasākums, foto: publicitātes

Lai gan komiķi un radio personību jaunajā "STV Pirmā!" sezonā neredzēsim starp sievišķīgā sarunu šova "Kad viņas satiekas vadītājām" vadītājām, Sanda Dejus 1188.lv lasītājiem skaidro, ka tas nav tāpēc, ka "sagājusi ragos" ar kādu: "Mums šovā šo manu divu sezonu laikā ir viesojušās daudzas iedvesmojošas sievietes un visas kā viens ir tiekušas, ka ir jāapstāsjas, pirms esi izdegusi. Man ir ļoti liela darba slodze - pamattdabs radio, dažādu pasākumu vadīšana. Bet es no "STV Pirmā!" nekur tālu nepazūdu, un tam apliecinājums ir tas, ka es vadīju sezonas atklāšanas pasākumu! Tas, ko mēs iesākām, ir ļoti foršs, un meitenes to turpinās darīt tikpat forši. Man gadiem ilgi nav bijis atvaļinājums un tikai šajā vasarā, iespējams, pandēmijas dēļ, beidzot varēju aizbraukt pie jūras, peldējusies, pasauļojusies. Es to tiešām ilgi nebiju darījusi."

Viņai šo divu "Kad viņas satiekas" sezonu vadīšanas laikā sapratusi, ka visām sievietēm īstenībā ir vienādas problēmas: "Sievietēm, kuras ir arī ļoti atšķirīgas no manis, izrādījās, ka ir tās pašas raizes un rūpes. Tas bija tas interesantākais. Lai arī tev liekas, ka tu ar savām problēmām esi pasaulē viens pats - tā nav! Tā pati veģetatīvā distonija, emocionālās krīzes, kritumi un kāpumi, izdegšanas. Visām! Ir cilvēki, kuri nemēdz mācīties no citu kļūdām, bet tas man lika to darīt. Es apstājos, pirms izdegu. Ir jāieklausās sevī. Varbūt citi nesapratīs, bet visam savs laiks."

Jau otrdien, 17. augustā plkst. 21:00 pie "STV Pirmā!" skatītājiem atgriežas dāmu iecienītais sarunu šovs "Kad viņas satiekas", lai ar vēl krāšņāku emociju buķeti pārsteigtu savas skatītājas! Un kā nu ne - jaunā sezona lutinās ar vērienu: harizmātiskajai Dagmārai Legantei - Celmiņai studijā pievienosies dzirkstošo smieklu īpašniece, horeogrāfe, topošā fizioterapeite un sava dzīves ceļa izdejotāja Liene Stepena, krāšņā un enerģiskā TV personība Baiba Vītiņa, kā arī kulinārijas entuziaste Madara Biedriņa.

Dāmu sarunas un piedzīvojumus meklē arī 1188 Play! Zemāk meklē video no "STV Pirmā!" šova "Kristīnes Virsnītes sarunas", kurā viesojas Sanda Dejus.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...