Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gluzunovi atklāj, kā iztērējuši "X Faktorā" iegūtos 10 tūkstošus

Elīna un Artjoms Gluzunovi, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Elīna un Artjoms Gluzunovi, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

2019. gada 15. decembra vakarā tolaik gaidībās esošā dziedātāja Elīna Gluzunova uzvarēja šova "X Faktors" trešajā sezonā, otrajā vietā atstājot Diānu Paško, bet trešajā - Klāvu Ozolu. Viņa balvā ieguva līgumu ar ierakstu kompāniju "Sony" un naudas balvu. 360TV šovā "Ģimene burkā" brunete pastāstīja, ka pēc dalības konkursā nedzīvo nekādu smalko dzīvi: "Nav nekāds noslēpums, cik saņem uzvarētājs. Tie ir 10 tūkstoši eiro, no kuriem vēl jānomaksā nodevas valstij."

Vīrs Artjoms atklāja, kā Elīna iztērējusi iegūto laimestu: "Viņa nopirka visu, ko vajadzēja priekš bērniem. To, kas tiešām bija nepieciešams. Tā nauda netika tērēta pa kreisi un pa labi - ne dāvināta, ne izmesta bezjēdzīgām lietām." Izrādās, ka dziedātāja gandrīz padevās un neturpināja dalību konkursā: "Pēc ceturtā vai piektā raidījuma bija lūzuma punkts. Es vienkārši gribēju iet projām - viss, es to nevaru un negribu paciest to visu komentāru dēļ." saka Elīna un piebilst, ka negācijas tikušas raidītas arī vēl nedzimušā mazuļa virzienā.

Viņa turpināja: "Rezultātā, tad kad Tomass dzima, bija diezgan liela ažiotāža un viss ievirzījās ne tajā pozitīvākajā šķautnē. Tāpēc no tā laika es vairs nelasu komentārus un man ir pilnīgi vienaldzīgs citu cilvēku viedoklis." Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Elīna un Artjoms apspriež viņas piedalīšanos šovā "X Faktors"!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...