Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Intars Rešetins pastāsta par savu atkarību

Intars Rešetins, 360TV šova "Sapnis par Ameriku" ekrānšāviņš

Intars Rešetins, 360TV šova "Sapnis par Ameriku" ekrānšāviņš

360TV šova "Sapnis par Ameriku" vadītājs, aktieris un režisors Intars Rešetins sociālajos tīklos atklāja, ka viņam ir ļoti pozitīva atkarība - no fiziskajām aktivitātēm:"Ir lietas, kas rada atkarību. Pat gandrīz neticami, ka tā teikšu, taču izrādās, ka arī fiziskās aktivitātes ķermeni pieradina pie slodzes un, ja sanāk pāris dienu izlaist ikvakara/ikrīta skrējienu, ķermenis gandrīz "brēc" pēc ierastajām aktivitātēm. Te nu jāteic, ka mūsu paradumu izveidi bieži vien ietekmē dzīves partneri, draugi vai paziņas."

Viņš turpināja: "Man, piemēram, ir paveicies ar sievu, kas ar savu piemēru man rāda priekšzīmi, ka arī pēc 40 ir iespējams izskatīties un justies salīdzinoši pieklājīgi. Nospraust mērķi un virzīties uz to. Kaut gan, jāatzīst, katram savi prieki, uzvaras un izaicinājumi. Jo, galu galā, nav jau pareizi vai nepareizi, galvenais ir justies apmierinātam ar sevi, savu dzīvi un izvēlēto ceļu. Būt laimīgam. Āmen!"

Viņu paslavēja arī TV personība un sporta entuziasts Armands Simsons: "Nu, jopcik! Runā manā mēlē!!! Yess, yess, yess!!! Un šitenī te būtu daudziem jāieklausās! Jo sēdēt dīvānā un čīkstēt, ka viss slikti, slikti - visi māk."

https://www.instagram.com/p/CSXVzRECpno/

Skaties šovu "Sapnis par Ameriku" jau tagad 1188 Play! Zemāk atradīsi video, kurā Intars viesojas pie dziedātājas Ellas.

Tevi varētu interesēt šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...