Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jānis Auzāns dalās ar gadījumu, kad starp viņu un brāli noticis kas pārdabisks

Atis un Jānis Auzāni, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Atis un Jānis Auzāni, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Mūziķa un dziedātāja Ata Auzāna mazais brālis Jānis šovā "Pasaki to skaļi" slavē viņu par to, ka lielais brālis vienmēr bijis aizstāvis, piemērs un domubiedrs. Starp viņiem ir tik stipra saikne, ka reiz noticis arī kas neizskaidrojams. Kad Jānis bija maziņš un Līvānos gāja uz skolu pa neapgaismotu ceļu, viņu notrieca mašīna: "Atim uznāca sajūta, ka kaut kas ar mani ir noticis. Kad mana mamma ieradās slimnīcā, īsu brīdi pēc viņas pa durvīm ienāca Atis, kurš, esot Daugavpilī, sajuta to, ka ar mani kaut kas ir noticis un steidzās pie manis."

Jānis turpināja: "Atis ir man bijis blakām vienmēr. Tad, kad biju jauns, manī bija šis radošums, bet es īsti nevarēju atrast savu vietu un man šķita, ka neiederos, bet Atis tiešām bija labākais draugs, ar kuru var runāt par visu. Viņš bija pirmais cilvēks, kad nonācu tīņa vecumā, kurš patiešām mani ļoti labi saprata." Tāpat brālis izteica komplimentu Atim par to, ka viņš ir paraugs tam, kādam jābūt lielajam brālim.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Atis stāsta arī par to, kā pārmācījis pagalma huligānus! Pēc viņa iejaukšanās mazajam dzīve sētā bijusi krietni vieglāka.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...