Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jaunais šovs "Vakariņš ar savējiem" atklāj, cik viesmīlīgi patiesībā ir latvieši

Jauns šovs "Vakariņš ar savējiem," foto: 360TV

Kad satiekas savējie, tad nerimst smiekli, uzvirmo joki, gaisu satricina negaidītas atzīšanās, pārpratumi un īsta jautrība – tieši šādā atmosfērā pie kanāla 360TV skatītājiem nonāks jaunais ģimenes kopā sanākšanas šovs “Vakariņš ar savējiem”. Tajā katru nedēļu trīs sabiedrībā zināmi cilvēki dosies ciemos pie Latvijas ģimenēm, lai uz savas ādas izbaudītu to, cik meistarīgi latvieši prot uzņemt viesus. Ģimenēm par uzvaru būs vērts pacensties, jo tām, kurām izdosies vislabāk iekarot slavenības sirdi, būs ekskluzīva iespēja uz dienu tikt pie viņa mājas atslēgām un doties “atbildes vizītē” – lai ne tikai iepazītu iemīļoto personību no pavisam privātas puses un ielūkotos tur, kur citiem ieeja liegta, bet arī baudītu neaizmirstamu burziņu, kurā namamātes vai namatēva lomā iejutušās TV zvaigznes, aktieri, mūziķi, politiķi, sportisti un citas slavenības. Cik gardus kāpostus prot izštovēt Ramona Petraviča un vai Kaspara Kambalas sportiskā forma palīdz arī tad, ja jāizklapē karbonādes? Kā tas ir slidot plecu pie pleca ar savu elku hokejistu Edgaru Masaļski un uzspēlēt basketbolu kopā ar olimpiskās medaļas ieguvēju Kārli Lasmani? “Vakariņš ar savējiem” jau no 21. februāra – no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 19.20 kanālā 360TV un jebkurā sev izdevīgā laikā izklaides platformā Tet+ un 1188 Play.

Kādi ir šova "Vakariņš ar savējiem" noteikumi?

Šovā “Vakariņš ar savējiem” satiekas trīs slaveni cilvēki un dodas viesos pie trim ģimenēm, tā teikt - cilvēkiem “no tautas,” sarīkojot viens otram izklaidi “pēc pilnas programmas” – ar pārsteigumiem, priekšnesumiem, mājīgu atmosfēru un pašu gardāko cienastu. Turklāt ballīti aizkadrā komentē pārējās sacensībās iesaistītās ģimenes, draudzīgi norādot uz konkurentu viesmīlības kļūdām un to, ko viņi savā vakariņā darītu citādāk. Pēc katrām svinībām, slavenības dod savu vērtējumu par aizvadīto sanākšanu. Tieši šis vērtējums noteiks, kurš uzvarēs un burziņa noslēdzošā vakarā tiks ielūgts uz neaizmirstamām viesībām – šoreiz jau mājās pie slavenības. Lai viesu uzņemšana būtu kā pie savējiem, tad šajos vakariņos nekāda zvanīšana un klauvēšana pie durvīm nenotiks. Slavenības viesībās iekļūs pavisam negaidot – ar namatēva vai namamātes mājas atslēgām, kas viņiem tiek piešķirtas uz šova filmēšanas laiku. Savukārt uzvarētājs saņems ne mazāk īpašu dāvanu – uz vienu vakaru viņam tiks pie slavenības mājas atslēgām!

Cik jaudīga solās būt “Vakariņš ar savējiem” pirmā mājas ballīte?

Pirmajā nedēļā viesos dosies bijusī labklājības ministre Ramona Petraviča, sporta un TV personība Kaspars Kambala un slavenākais Latvijas krišnaīts Uģis Kuģis. Jau pirmajā dienā atklāsies, ka Uģis Kuģis ir visai sliktās domās par politiķiem un viņam būs arī savs viedoklis par Ramonas uzdrīkstēšanos fotografēties erotiskā fotosesijā vīriešu žurnālam. Uģis Kuģis sagādās papildus izaicinājumus arī mājas saimniekiem – pazīstamais krišnaīts ne vien neēd gaļu un zivis, bet arī ļoti daudz citu pārtikas produktu! Lai atrastu, ko likt uz kārā zoba, viņš pat atļausies ielūkoties mājas saimnieku ledusskapī! Savukārt, viesmīlīgie ļaudis centīsies izdabāt Uģim un sacentīsies savā starpā par to, kuram izdosies radīt labāko mājas ballītes atmosfēru. Uzvarētājs ceturtajā dienā dosies uz ballīti Ramonas Petravičas mājās, kuru kopīgi rīkos visas trīs iepazītās slavenības. Pirmajā nedēļā par uzvaru cīnīsies masiere Šarlote, iluzionists – Daces un Enriko Pecolli dēls – Dante, kā arī pasākumu vadītājs Mārtiņš. Slavenības tiks iepazīstinātas ar šamaņu tradīcijām, kuras nebūs īsti pieņemamas Uģim, kā arī, pašiem to negribot, aci pret aci sastapsies ar Dantes mājdzīvnieku – čūsku, kas pamanīsies pamatīgi nobiedēt Ramonu.

Bez pārsteigumiem neiztikt!

Arī turpmākās šova “Vakariņš ar savējiem” nedēļas solās būt ne mazāk aizraujošas, bet cīņa par uzvaru arvien sīvāka! Lai radītu īstu mājas ballītes atmosfēru, dalībnieki tās rīkošanā iesaistīs visu ģimeni – kādā mājā bērni gatavos galda kartes, citā vīrs kurinās pirti, bet kāda no dalībniecēm, lai izklaidētu viesus, būs uzaicinājusi noslēpumainu ciemiņu, kurš izrādīsies Latvijā slavens mūziķis! Taču, lai vakariņam piešķirtu neaizmirstamu intrigu, saimnieki līdz pēdējam brīdim nezinās, kuras slavenības gaidāmas ciemos. Starp viņiem ir aktieri Regīna Devīte, Jānis Jarāns, Imants Strads, dziedātāji Adriana Miglāne, Miks Dukurs, Evija Vēbere, hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis, šķēpmetēja Līna Mūze, olimpiskais čempions, basketbolists Kārlis Lasmanis un citi. Nenokavējiet, jo šī pavasara pārsteidzošākā mājas ballīte – jaunais ģimenes kopā sanākšanas šovs “Vakariņš ar savējiem” startē jau no 21. februāra no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 19.20 kanālā 360TV un jebkurā sev izdevīgā laikā izklaides platformā Tet+ un 1188 Play.

Kamēr gaidi pavasara "karstākā" šova pirmizrādi, ieskaties, Kaspara Kambalas un Uģa Kuģa dzīves notikumos slavenību portālā 1188 Play, kas pārsteiguši skatītājus.

Tev varētu patikt arī šis:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...