Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Eolika" un Olga Rajecka ielūdz uz Jaunā gada ballīti VEF Kultūras pilī

Sestdien, 31.decembra vakarā, sākot no plkst.21 uz dzirkstošām Jaunā gada sagaidīšanas svinībām VEF Kultūras pilī aicina leģendārā grupa «Eolika». Programmā: grupas koncerts, kopīga salūta noskatīšanās, īpašie pārsteigumi.

«2022.gads grupai «Eolika» bija īpašs, tāpēc visus aicinām kopā pavadīt šo gadu un lieliskā kompānijā sagaidīt Jauno – Zaķa (Kaķa) gadu. Iemeslu netrūkst: šogad «Eolika» saņēma Latvija Mūzikas ierakstu gada balvu «Zelta mikrofons» par mūža ieguldījumu, tāpat šis gads bija īpašs Olgai Rajeckai atzīmējot savu 60 gadu jubileju, tāpat arī Viktors Zemgals septembrī nosvinēja savu apaļo jubileju, un visbeidzot – grupa «Eolika» uz skatuves ir jau vairāk nekā 40 gadus,» svinību iemeslus uzskaita mūziķi.

Ballītē skanēs «Eolikas» populārākās un skaistākās dziesmas, kuras varēs ne tikai klausīties, bet būs arī iespēja dziedāt un dejot līdzi, priecāties kopā ar mūziķiem. Tāpat vakara gaitā gaidāmi vairāki pārsteigumi – gan muzikāli, arī kāds īpašais viesis. Turklāt pirmo reizi varēs izbaudīt Olgas Rajeckas un viņas ilggadīgā skatuves kolēģa, dziedātāja Uģa Rozes īpaši sagatavotu programmu, kuras laikā mākslinieki skatītājus priecēs ne tikai ar skaistām dziesmām, ko viņi ir darījuši vairākus gadu desmitus, bet abu mākslinieku priekšnesumā skanēs arī jautri un kuriozi stāsti par situācijām, kuras koncertdarbības laikā pieredzētas gan uz skatuves, gan galvenokārt aizskatuvē; pirms un pēc koncertiem, braucot uz koncertiem un tiekoties ar skatītājiem. «Tie būs unikāli un aizraujoši stāsti par to, ko esam piedzīvojuši, muzicējot kopā ar daudziem izciliem latviešu mūziķiem, turklāt ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Tie būs stāsti par mūsu pedagogiem un skolotājiem, arī par kolēģiem. Gan par dzīvi uz skatuves, gan sadzīvē. Tie būs stāsti par mūsu dzīvi. Mēģināsim arī atdarināt dažādus mūziķus un mūsu skolotājus, esot kopā ar viņiem dažādās situācijās. Stāstu mums ir diezgan daudz, jo mūsu dzīve ir ļoti bagāta; esam satikuši daudzus interesantus cilvēkus, pieredzējuši visdažādākās situācijas, un tāpēc mums ir ko pastāstīt, no šiem kurioziem varētu pat sanākt tīri labs «stand up» uzvedums» par gaidāmo vakara programmu saka Olga Rajecka un Uģis Roze, piebilstot – tieši tāpēc tapusi šī īpašā programma, lai varētu gan dziedāt, gan no sirds izsmieties.

Biļetes uz Jaungada svinībām var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv

Kamēr gaidi košo ballīti, televīzija sievietēm STV Pirmā! piedāvā baudīt Olgas Rajeckas jubilejas koncertu, kas vēl nesen izskanēja Dzintaru koncertzālē, kā arī iespēju ielūkoties tā aizkulisēs.

Olga Rajecka un Uģis Roze, foto: publicitātes

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas