Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kādēļ Kaspars Zāle viesiem pasniedz reņģes ar visām galvām?

Pienācis omulīgi izklaidējošā šova “Vakariņš ar savējiem” nedēļas noslēdzošais pasākums, kad slavenību sagādāto cienastu un izklaidi bauda tās uzvarētāji – Anglijas latvietes Annas ģimene.

Namamātes lomu šoreiz uzņēmusies dziedātāja Jeny May, bet par vakariņu uzkodu rūpējas aktieris Kaspars Zāle. Viņa gatavošanas prasmes un uzmanība pret vakara viesiem visus pamatīgi pārsteidz. Kaspars savukārt nolēmis viesus iepazīstināt ar Latvijai tipiskām zivīm, kuras tiek pasniegtas gaumīgi izsmalcinātā izpildījumā. Neiztrūkt nedz daudzu iemīļotās ķilavmaizītes, nedz “visu laiku klasikas” – kūpinātas reņģītes. “Smalko galu” pārstāv laša tartars un nēģu uzkoda.

Tiesa, ciemos atnākušajām meitenītēm nav īsti skaidrs, kādēļ uz šķīvja ir reņģes ar visām galvām. Tad nu Kaspars nāk klajā ar visai negaidītu skaidrojumu: “Reņģe ir visīstākā latviešu zivs. Arī pašus latviešus agrāk mēdza saukt par “reņģu galvām”. Hm, vai tas tiešām tā ir?

Vakara turpinājumā visi klātesošie dalās viedokļos, par ko vēlas vai reiz ir vēlējušies kļūt, kad izaugs? Interesanti, ka Jeny May jau kopš agras bērnības bijusi pārliecināts, ka būs dziedātāja un dzejas autore, bet romantiķis Kaspars Zāle sapņojis kļūt par “zvēru pavēlnieku”. Kādas vēlmes ir bijušas pārējiem, un vai tās ir piepildījušās – par to vairāk šajā video!

Skatieties arī:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas