Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Izrādās, ka bokseris Mairis Tubuļēvičs virtuvē ir "īsta katastrofa"

Šonedēļ raidījuma ''Vakariņš ar savējiem'' ietvaros slavenības pie sevis uzņemt apņēmies popukārais bokseris Mairis Tubuļēvičs. Ir tikai viena maza nianse, ar ko būs jārēķinās ne vien vakariņa viesiem, bet arī, iespējams, meitenēm, kas potenciāli varētu simpātiskajā sportistā ieskatīties – pēc tuvāko radinieku atsauksmēm, virtuvē viņš esot īsta katastrofa... Drīz vien šī patiesība arī apstiprinās, kad skatītāju acu priekšā no mizojamiem kartupeļiem paliek pāri labi ja puse.

Mairis arī atklāj amizantu stāstu, kā viņam veicies ar kartupeļu mizošanu skolā: “Es biju par kaut ko nosodīts, un man skolas virtuvē lika nomizot trīspadsmit maisus ar kartupeļiem. Cīnījos kādas četras stundas.”

Tiesa, jautājums, vai tajā dienā puse skolas palika bez pusdienām, tā arī paliek miglā tīts. Bet šķiet, ka kopš tiem laikiem nekas daudz nav mainījies. Labi, ka palīgā steidz Maira māsas bērni un procesa vadību pārņem izskatīgā radiniece Sidnija. Ko tad komandai galu galā izdosies sameistarot, uzzināsit, noskatoties “Vakariņš ar savējiem” jaunāko epizodi!

Skatieties arī:


Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas