Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Grieta Sipeniece nožēlo, ka bērnībā nav piekritusi filmēties

Baibas Sipeneices-Gavares meita Grieta ir izaugusi par skaistu jaunu sievieti, kura, šķiet mantojusi arī mātes atraktīvo dabu, pieņem visus dzīves izaicinājumus un ar kompleksiem nemokās. Taču bērnībā bijis mazliet savādāk.

Sarunu šovā “Kad satiekas Viņš un Viņa” Grieta ar smaidu atceras kādu epizodi no agras bērnības, kad, pati to neapzinoties, izjauca savu debiju latviešu kino industrijā.

“Man bija kādi četri vai pieci gadi, kad mamma filmējās komēdijā “Es mīlu jūsu meitu”, un tur vienai sīkai epizodei vajadzēja mazu meitenīti. Es tiešām nesaprotu, kas man bija uznācis, bet es iespītējos un atteicos filmēties. Es parasti dzīvē neko daudz nenožēloju, bet par šo gan – ja būtu tāda iespēja, es dotos atpakaļ laikā un kārtīgi sevi sapurinātu, pagrūstu burtiski – nu ej taču! Tā man būtu smuka kino debija, es būtu iemūžināta filmā, bet tagad – nekā.”

Tāpat Grieta dalās atmiņās, kā uzaugusi diezgan brīvā, mākslinieciskā atmosfērā, kur pret cilvēka kailumu un seksualitāti vienmēr bijusi brīva un veselīga attieksme.

Viņai ir arī skarbi vārdi, ko teikt par jauniešu seksuālo izglītošanu mūsdienu skolās, vai pareizāk sakot, par tās iztrūkumu. Kur varētu būt cēloņi šai aizspriedumu pilnajai attieksmei un pie kādām sekām tā noved, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Sipenieces meita Grieta nekautrējas runāt par pikantām tēmām

Kāpēc Ralfs Eilands izlēma neturpināt aktiera karjeru?

Marija Naumovas sapni par teātra skatuvi savulaik izjauca redzes problēmas

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas