Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā pārvarēt mājsēdi, balstoties uz horoskopa zīmi?

Mājsēdes pārvarēšana, Photo by Anthony Tran on Unsplash

Mājsēdes pārvarēšana, Photo by Anthony Tran on Unsplash

Katram mājsēdes laiks rada atšķirīgas emocijas, tomēr visiem tas ir laiks, kad nākas rast risinājumus, kā labāk pārvarēt spiesto mājās būšanu. Lūk, kā, balstoties uz horoskopa zīmi, vieglāk pārvarēt mājsēdi!

Ūdensvīrs

Nereti Ūdensvīri mēdz atlikt iesāktās ikdieniškās, tomēr svarīgās lietas, jo pastāvīgi atrod kā sevi nodarbināt ar citām lietām, domājot, ka tās ir vairāk vērtas un nepieciešamas. Tādēļ šis ir laiks, kad beidzot mūžīgi atliktās lietas novest līdz galam! Velti laiku tiešsaistes kursiem, nokrāso sienas, pārlīmē tapetes, salabo ūdens krānu..

Zivis

Šis ir īstais laiks, kad beidzot Zivis var rast brīvu brīdi savām radošajām izpausmēm! Tas ne tikai veicinās un attīstīs jaunas prasmes, bet arī liks ātrāk paskriet mājsēdes laikam. Uzraksti savu dzejoļu vai stāstu krājumu, uztamborē vai uzadi kādu rokdarbu, glezno! Dari jebko radošu!

Auns

Auniem mājās mēdz būt diezgan liels haoss. Viņi mēdz mūžīgi aizbildināties ar laika trūkumu, lai uzturētu māju kārtībā. Mājsēdes laiks ir perfekts mājas sakopšanai līdz tā spīd un laistās! Sāc no viena stūrīša, sakārto arī skapi, izšķiro drēbes, nomazgā logus! Tas priecēs gan pašu Aunu, gan viņa mājiniekus.

Vērsis

Rosīgajam Vērsim mājsēde ir gluži kā atvaļinājums. Izmanto šo laiku atpūtai – palai grāmatas, noskaties beidzot kādu interesantu seriālu, spēlē ar ģimeni dažādas spēles, palutini sevi ar gardām vakariņām un karstu, aromātisku vannu. Atpūties, jo beidzot Tev ir iespēja to izdarīt!

Dvīņi

Dvīņiem vienmēr nodarbināts prāts ar dažādām lietām, mēģinot atrast arvien jaunu skatījumu uz visu. Šis ir lielisks laiks, lai sarīkotu sev filmu un grāmatu maratonus, lai papildinātu savas esošās teorijas par visiem aktuālajiem jautājumiem un rastu jaunas! Sarīko virtuālo apspriežu vakaru ar draugiem par interesantākajām filmām un to sižetiem, kā arī ieklausies draugu viedokļos!

Vēzis

Vēzis vienmēr mēdz rūpēties par citiem, tādēļ mājsēdes laiks ir perfekts, lai beidzot parūpētos arī par sevi! Uztaisi sev skaistumkopšanas vakarus, gatavo to, kas Tev garšo, dari lietas, kas sagādā Tev prieku un atpūtu! Ļauj, lai par Tevi parūpējas ģimenes locekļi, jo parasti tas ir Tavās rokās!

Lauva

Tā kā Lauva ir ļoti sociāla būtne un mājsēde var radīt lielu stresu, kas rodas dēļ piespiedu antisocializēšanās, izmanto laiku, lai palutinātu sevi dažādos veidos. Jo arī tas Lauvām sniedz milzu gandarījumu. Vislabākais veids, kā Lauva var mierināt sevi no mājsēdes, ir lutināt sevi ar skaituma procedūrām – dažādām maskām, skrubjiem, manikīru un tamlīdzīgi. Lauvas mīl skaistumu, it sevišķi, ja to saskata sevī!

Jaunava

Jaunavas vienmēr sevi nodarbina un mājsēdes laiks nav izņēmums. Tādēļ vislabākais veids, kā pavadīt šo laiku, ir meklējot jaunus projektus un iesaistoties tajos. Ja neizdodas to izdarīt profesionāli, meklē un izmēģini jaunus hobijus!

Svari

Svariem nav viegli pielāgoties mājsēdei, tādēļ labākais veids, kā to pārvarēt, ir regulāri kontaktēties virtuāli ar radiem un draugiem, kā arī socializēties dažādos sociālos tīklos. Svari šajā laikā labprāt ilgstoši pavada laiku, skatoties smieklīgus video un daloties ar tiem. Neaizmirstiet, ka tas var sākt citiem apnikt! Tādēļ izmēģini savu laiku pavadīt reālajā pasaulē – dodies dabā, piknikā vai vienkārši pastaigā!

Skorpions

Lai arī liela daļa domā, ka Skorpions bieži vēlas būt viens, tas neattiecas uz piespiedu laika pavadīšanu vienatnē. Skorpioni grib izstrādāt un sekot paši saviem noteikumiem, tādēļ šis laiks viņiem var būt diezgan nepatīkams. Labākais veids, kā izlikt savu enerģiju šajā laikā, lai nejustos dusmīgs par visu notiekošo, ir fiziskas aktivitātes. Vingrojot mājās, laukā, nodarbojoties ar jogu vai jebkādā citā veidā izlikta fiziska enerģija Skorpionam var palīdzēt mierīgākā noskaņā pārvarēt mājsēdi.

Strēlnieks

Strēlnieki sirdī ir ceļotāji un mājsēde tiem ir kā murgs realitātē. Neļaujies tam padoties! Dodies tūrisma pārgājienos pa dabas takām, skaties filmas par ceļošanu, lasi piedzīvojumu grāmatas, kurās vari iejusties vientuļā Robinsona Krūzo ādā, toties prātā esot uz mežonīgas salas! Šajā laikā vari izplānot arī savus nākotnes ceļojumus.

Mežāzis

Lai arī Mežāžiem nesagādā grūtības darboties un vispār būt vienatnē, esot mājsēdē var zust produktivitāte jebkam, kas tiek darīts. Tādējādi arī sāks zust motivācija un parādīsies stress. Lai tā nenotiktu, visus darbus sadali mazākos darbiņos, tādējādi, soli pa solim, būs vieglāk sasniegt darāmā darba mērķi un uzturēt produktivitāti. Kad mazie darbiņi padarīti, pilnvērtīgi atpūties – izgulies, palasi grāmatu vai velti laiku pastaigai svaigā gaisā.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...