Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Kā vienai meitenītei gadījās” - Sandas Dejus padomi bērnu audzināšanā

Sanda Dejus (STV Pirmā)

Sanda Dejus (STV Pirmā)

“Tā vietā, lai meitu pamācītu, es viņai stāstu stāstus par to, “kā vienai meitenītei gadījās,” svētdienas vakarā viesojoties televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” raidījumā “Māmiņu Klubs” ar viedu padomu, kas noteikti noderēs ikvienam vecākam, padalījusies šarmantā TV un radio personība Sanda Dejus. Viņa atklātai saka, ka šī pieeja ļauj bērnam pašam izvērtēt savu rīcību, izdarīt secinājumus un arī pieņemt patstāvīgus lēmumus, nevis uzskatīt, ka mamma atkal “uzbāžas” ar padomiem.

Runājot par savas piecus gadus vecās meitas Dārtas audzināšanu, kura jau kļuvusi par “instagram” zvaigzni un iemantojusi vairāku tūkstošu lielu sekotāju loku, Sanda atklāti saka, ka vēlētos būt gan kā draudzene, gan reizē nezaudēt arī mammas autoritāti. “Es visu laiku uztraucos, ka tik mēs “neaizvelkam” vienā vai otrā grāvī – ka viņai ir bail no manis un tāpēc nevar pastāstīt, kā viņai klājas vai kas viņu uztrauc. Vai arī esmu pārāk draudzīga, lai manu viedokli ņemtu vērā, jo esmu “viena no visām”,” pārdomās dalās Sanda Dejus.

Ģimeņu iecienītais raidījums “Māmiņu Klubs” arī jaunajā sezonā turpmāk ik svētdienas rītu kanāla “STV Pirmā!” skatītājus priecēs ar noderīgiem padomiem, aizraujošām intervijām ar sabiedrībā zināmiem vecākiem un pat seriālu “Mammu dzīve,” kas sola pievērsties pavisam reālai jaunās mammas pieredzei un atklāti rādīs, kā viņa tiek galā ar bērniem un ģimenes dzīvi. Tas būs ieskats sievietes psiholoģijā un realitātē, priekos un bēdās, izaicinājumos, kļūdās un uzvarās. Seriāls “Mammu dzīve!” raidījumā “Māmiņu Klubs”” būs skatāms jau februārī un sola virkni aizkustinošu brīžu, kuros daudzas sievietes atpazīs sevi.

Iespējams, tev noderēs arī šie padomi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...