Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāds vīrietis spētu saistīt Agritas sirdi?

Agrita, "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Agrita, "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Ja arī par vīriešiem savā dzīvē Agritai īstas skaidrības šobrīd nav, tad pilnīgi noteikti šķiršanās no Jāņa un piedalīšanās šovā ir nesusi citu būtisku ieguvumu – ir atjaunojušās Agritas attiecības ar pašas māsu. Abām pēc daudzu gadu atsvešināšanās beidzot ir iespēja no sirds izrunāties, un nu māsa ir gatava palīdzēt Agritai tikt skaidrībā, ko tad īsti viņa vēlētos no nākamā vīrieša, ja tāds dzīvē parādītos.

Agritai uz šo jautājumu nemaz nav tik viegli atbildēt, jo pēdējos 14 gadus dzīvojot ar Jāni, viņa citu vīriešu virzienā nav pat skatījusies. Viens gan ir skaidrs – nākamā dzīvesbiedra kandidātam ir jāspēj pieņemt, mīlēt un cienīt viņu un viņas bērnus, un būt uzticīgam. Pēc bēdīgās pieredzes ar Jāni un viņa ciešo draudzību ar pudeli, arī ar alkoholu vīrietim vajadzētu būt drīzāk uz “jūs”, lai otrās puses uzvedība sabiedrībā neliktu aiz kauna vai zemē ielīst.

Vai dzīvesbiedra izskatam ir nozīme? Vai sievietei ar vairākiem bērniem ir reāli izveidot jaunas attiecības? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meklējiet māsu atklātajā sarunā!

Iesakām arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...