Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kambalam tā pasaliktinājusies redze, ka vairs neredz, kur braukt

Kaspars Kambala, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Kaspars Kambala, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Olga Kambala nezināja, kāpēc, bet jau iepazīstoties ar Kasparu gribēja aizvest viņu pie acu ārsta. Pēc viena neveiksmīga mēģinājuma sportists roku rokā ar mīļoto šoruden tomēr iesoļoja acu klīnikā un labi, ka tā - pēdējā laikā viņam krietni pasliktinājusies redze un vīrietis neredz, kur brauc. Olga smejas, ka nevēlas sev blakām aklu vīru - vēl kādi 10 gadiņi kopā ir jānovelk. "Es Olgai stāstu, ka neatnāku mājās vakarā, jo es jau slikti redzu tumsā un nevarēju tikt mājās. Tāpēc pagaidu rītu un vismaz zinu, kur jāiet," iesmej Kaspars.

Abi gan daudz nebēdā, jo problēma ir viegli atrisināma - ar saņemto recepti būs jāpasūta brilles, vienīgi jāatrod tādi rāmji, kas labi sēdēs uz savulaik salauztā un operētā deguna. Olga stāsta: "Pie acu ārsta noskaidrojās tas, ka viņam tiešām atkal ir izsistas acis, un iepriekš operētais vairs nav savās vietās. Astigmātisms. Vajag brilles - jo ātrāk, jo labāk. Nu, neko. Būs mums briļļuks Kaspars!"

Zemāk skaties 1188 Play video ar pāra viesošanos acu klīnikā, kur Kambala sper ārā vienu joku pēc otra! Ieraugot, ka pēc ārsta apmeklējuma viņam ir milzīgas acu zīlītes, Kaspars smējās, ka nākamreiz pēc dažādu vielu lietošanas varētu izmantot attaisnojumu, ka atkal bijis pie acu ārsta.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...