Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kašers stāsta, kā pārvarējis bailes no lidošanas

Fitnesa treneris Jānis un mākslinieks Kašers, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrāšāviņš

Fitnesa treneris Jānis un mākslinieks Kašers, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrāšāviņš

Mākslinieks, uzņēmējs un TV personība Kašers šovā "Slavenības. Bez filtra" savu 35. dzimšanas dienu bija izlēmis svinēt Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā, līdzi ņemot ne tikai mīļoto vīrieti, bet arī mammu, kurai ir dzimšanas diena ap to pašu laiku. Lai gan viņa parasti nelido, dēlam tomēr izdevies pielauzt uz šo kopīgo piedzīvojumu: "Man un mammai ir bailes no augstuma un lidošanas, tāpēc viņa parasti izvairās no tā. Viņai nepatīk nekas saistībā ar lidmašīnām. Man arī kādreiz ļoti, ļoti nepatika, bet tad es pārvarēju, jo sapratu, kad tu esi augšā, tāpat neko nevari kontrolēt, līdz ar to ja mirsi, tad mirsi."

Jānis, izvēloties sēdvietas lidmašīnā, mammai bija piešķīris vietu pie loga, lai viņa vismaz var baudīt sava pirmā lidojuma skatu, neskatoties uz bailēm. Pēc pacelšanās Kašera mamma atzina, ka tas tomēr nav pasaules gals. Jānis smejas: "Protams, ka mamma bija iedomājusies, visu iespējamo, kas viņai tur notiks, kā būs jārīkojas, ko darīs. Beigās sēž un saka - hmm, es biju citādāk iedomājusies. Viss īstenībā bija daudz vienkāršāk kā viņa savā galvā bija izdomājusi."

Kā parasti, vīru pāris bija izvēlējies ļoti māksliniecisku apmešanās vietu no "Airbnb". "Man ļoti patīk pētīt "Airbnb", jo pat tad, ja es nekur nelidoju, es vienkārši skatos, kur es kādreiz varētu palikt. Es biju tas, kas uzņēmās arī šo apartamentu atrašanu. Mums bija svarīgi, lai tas ir pašā centrā, lai visu varam izstaigāt, kā arī tas, lai ir interesanti un dzīvoklim būtu kaut kāda pievienotā vērtība." Zemāk skaties 1188 Play video, kurā trijotne lido no Rīgas uz Budapeštu!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...