Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kaspars Kambala speciāli kāzām šuvis sev treniņtērpu

Kaspars Kambala, ekrānšāviņš STV Pirmā!

Kaspars Kambala, ekrānšāviņš STV Pirmā!

Viena no pagājušajā nedēļā apspriestākajām šovbiznesa ziņām nenoliedzami bija Kaspara Kambalas un viņa mīļotās sievietes Olgas kāzas, kuras pāris bija lēmis līdz pat zīmīgajam notikumam rūpīgi slēpt no sabiedrības. Turklāt ļaudis mēļoja ne tikai par pašu laulību faktu, bet arī pārīša kāzu tērpa izvēli – viņi bija lēmuši gredzenus mīt, tērpti saskaņoti baltos toņos. Ja Olga priekšroku bija devusi nevis kuplai un kruzuļotai līgavas kleitai, bet gan elegantai mini kleitiņai, tad Kaspars pie altāra devās baltā treniņtērpā, par ko pēcāk saņēma nevienu vien komentāru.

Kā “STV Pirmā!” realitātes šova “Mīla burbulī” jaunākajā sērijā pastāsta Olga, abi par kāzu tērpiem īpaši “neesot iespringuši”. Tiesa, Kaspara baltais sporta tērps ticis īpaši darināts šim notikumam par godu un kādā no tērpa laikošanas reizēm, savu balto kleitiņu ieraudzījusi arī Olga. Tā nu veicot pāris uzlabojumus, daiļava tikusi pie savas tik iecienītā garuma minikleitas ar kārdinošu dekoltē. Simpātiskā sieviete neslēpj – apzināti izvēlas tieši šāda stila apģērbu: “Man ļoti patīk dekoltē! Es esmu uztaisījusi savu ķermeni, kāpēc man to slēpt? 50 gados es laikam muļķīgi izskatīšos, ja es staigāšu ar dekoltē un īsiem svārciņiem,” pārdomās dalās Olga.

Kaislīgo attiecību realitātes šovu “Mīla burbulī” skaties piektdienās, 21:00, “STV Pirmā!”

Tevi varētu interesēt arī šis:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...