Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko darīt mājsēdes laikā? Iesaka Jenny May

Dziedātāja Jenny May, privātais arhīvs

Dziedātāja Jenny May, privātais arhīvs

Pašmāju dziedātāja un "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" zvaigzne Jenny May jeb Maija Stuģe, kamēr visiem Latvijas iedzīvotājiem atkal jāievēro mājsēde, ar 1188.lv ir dalījusies ar ieteikumiem, kas palīdzēs to pārciest. Nav obligāti jāsēž rokas klēpī salikušiem un jābēdājas - šo laiku iespējams izmantot arī lietderīgi. Piemēram, pēdējās mājsēdes laikā viņa radīja albumu bērniem "Miega dziesmiņas", un šīs mājsēdes laikā atkal ķērusies pie jaunas mūzikas radīšanas.

  • Šis mājsēdes periods ir ļoti pateicīgs, lai darītu kaut ko tiešsaistē: "Es, piemēram, onlainā izgāju kursus. Es sākumā uz to skatījos ļoti skeptiski, bet īstenībā tas bija ļoti noderīgi un pat ieguvu jaunus draugus caur šīm apmācībām. Man ļoti patika šī pieredze un tas īstenībā var būt jebkas - angļu valoda, meditācija, zīmēšana. Internetā var arī pilnveidoties, jo tieši tagad tam mums ir laiks."
  • Tāpat tagad ir īstais brīdis izmēģināt dažādas ēdienu receptes: "Man tagad ir laiks arī tam, lai palasītu receptes un pagatavotu to, ko līdz šim neesmu pratusi un kas licies kā neiespējamā misija. Līdzīgi bija ar tiramisu un tortēm. Kad vienreiz izdari pēc receptes, otrreiz jau vari paeksperimentēt un pielāgot sev."
  • Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem: "Tā vietā, lai pēdējā mirklī skrietu un ķertu, ir iespēja laicīgi iegādāties šīs te dāvanas un tiešām apdomāt, vai tās ir oriģinālas."
  • Uzmanības veltīšana tuvākajiem: "Ne tikai Ziemassvētku laikā, bet arī tagad iespējams ne tikai izzināt sevi un garīgi attīstīties, bet arī tiešām piezvanīt kādam no radiem un draugiem, lai kārtīgi izrunātos. Tajā pašā laikā iespējams izvērtēt, no kuriem draugiem labāk atteikties."

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā dziedātājas vīrs nosauc, viņaprāt, būtiskākās kļūdas bērnu audzināšanā!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...