Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko Kašera mamma domā par dēla netradicionālo orientāciju?

Kašers ar mammu, "Slavenības. Bez filtra"

Kašers ar mammu, "Slavenības. Bez filtra"

Ziņa, ka multimākslinieks Kašers “iznācis no skapja” un publiski paziņojis, ka ir attiecībās ar puisi, savulaik kļuva par vienu no apspriestākajiem notikumiem pašmāju šovbiznesā. Nu tai pievienojies arī ziņa, ka Kašers gatavojas kāzām ar savu mīļoto vīrieti Jāni, “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem atklāti rādot pāra ceļu līdz laulību ceremonijai, kas iecerēta Dānijā.

Taču, ko par dēla netradicionālo orientāciju domā viņa mamma? Kā viņa uzņēmusi faktu, ka dēlam blakus būs nevis mīļotā meitene, bet gan puisis? “Nu, kādas gan man var būt sajūtas? Es Kašeru mīlu kā bērnu un pieņemu visu, kā dzīvē notiek. Ja viņš ir laimīgs, tad es arī esmu laimīga. Ko es varu vairāk gribēt? Tā ir viņa dzīve,” saka Kašera mamma, piebilstot, ka sākotnēji gan šī ziņa nākusi ļoti negaidīti un raisījusi pat izbīli.

Tomēr tā vietā, lai ko pārmestu vai novērstos no dēla, viņa lēmusi šo faktu pieņemt: “Es vienkārši izvērtēju visu to, kas notiek manā ģimenē. Tas ir tomēr mans bērns – mīlēts un lolots. Man ir divi dēli un abi ir ļoti nozīmīgi manā dzīvē. Un es to pieņēmu. Ko savādāk man darīt? Aizcirst durvis un pateikt – ņem savus čemodānus un vācies?” retoriski jautā multimākslinieka mamma. Savukārt runājot par Kašera attiecībām ar Jāni, viņa neslēpj prieku, ka dēlam blakus ir tik jauks cilvēks, kurš nu ir ienācis arī viņu ģimenē.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...