Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Krēslas" sāgas zvaigzne gatavojas kāzām

Saderināšanās, Pixabay

Saderināšanās, Pixabay

Uz rakstnieces Stefānijas Meijeres grāmatām balstīto "Krēslas" sāgas filmu zvaigzne, vilkača Džeikoba Bleka lomas atveidotājs Teilors Lautners (29), novembrī saderinājās ar savu mīļoto sievieti - medmāsu Teju Doumu. Par šo lielo soli savā dzīvē viņš paziņoja sociālajā tīklā "Instagram", publiskojot romantisku kadru no bildinājuma brīža, kurā paris redzams sveču un rožlapiņu ielenkumā. "11.11.2021. Un tā piepildījās visas manas vēlēšanās," komentēja aktieris.

https://www.instagram.com/p/CWOTRw9JjiH/

Savukārt Lautnera topošā sieva jūsmoja: "Viņš ir mans labākais draugs. Nespēju vien sagaidīt pavadīt ar tevi kopā mūžību!"

https://www.instagram.com/p/CWOTpDwPCKF/

Pāris pirmo reizi par savām attiecībām paziņoja 2018. gadā. Teilors šā gada martā mīļotajai veltīja īpaši sirsnīgu sveicienu dzimšanas dienā, kas liecināja, ka viņš ir iemīlējies līdz ausīm un gatavs bildināt: "Tu esi visbrīnišķīgākā dvēsele, kuru man ir bijis gods pazīt. Es katru dienu cenšos līdzināties tev. Šis būs tavs līdz šim labākais gads un es nespēju vien sagaidīt to pavadīt ar tevi. Mīlu."

https://www.instagram.com/p/CMfKXr6lxn4/

Kā zināms, kāzām ar mīļoto sievieti gatavojas arī "Krēslas" filmu galvenās lomas, skolnieces Bellas Svonas, atveidotāja Kristena Stjuarte. Ziņots, ka abas satikušās pirms astoņiem gadiem, bet romantiska dzirksts starp abām dāmām uzvirmojusi pirms pāris gadiem kādā ballītē.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā lauciniece un dzejniece stāsta, kas kāzās liecinājis par to, ka viņas un Žaņa laulībai nav lemts ilgs mūžs!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...