Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rūta Reinika pastāsta, kā iepazinās ar savu slaveno vīru - burātāju

Rūta Reinika - Preisa, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Rūta Reinika - Preisa, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Dziedātāja Laura Reinika māsa, pasākumu producente Rūta Reinika - Preisa ar burātāju, vairākkārtējo pasaules un Eiropas čempionu Jāni Preisu satikās nejauši - drauga mašīnā. Rūta pirms iepazīšanās nezināja, kas viņš ir, turklāt Jānis sākotnēji uz daiļavas jautājumu, ar ko nodarbojas, atbildēja, ka ir skolotājs. Pāra randiņu periods bijis ilgs, dodot abiem daudz laika pārdomām, kas noveda pie kopīga lēmuma precēties, kolīdz pieteiksies bērniņš.

"STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas," Reinika stāsta, ka izpalicis arī liels un romantisks bildinājums, taču viss noticis tieši tā, kā abi gribējuši: "Mēs tā sarunājām. Bijām par to runājuši un arī plānojām bērniņu - kad pieteicās, tad arī plānojām, kad un kā precēties. Mums bija superīgas kāzas. Es ar tām biju tā pārņemta, ka gribēju visiem teikt - precieties! Tas ir tik foršs pasākums, kaut vai mazas kāzas, līdz 20 cilvēkiem, kā mums, jo tas ir liels pozitīvisma lādiņš, ģimenēm sanākot kopā."

Rūta atklāja, ka ieskatījusies Jānī, jo viņš ir tiešām labs cilvēks: "Ģimenes cilvēks, kuram patīk arī ģimene kā formāts. Izvēloties attiecības, jāsaprot par ko būs šis stāsts. Es zināju, ka viņš būs labs variants, ar ko veidot ģimeni. Un tā arī ir. Viņš no tās ģimenes nemūk. Lai gan Jānim ir nodarbošanās, kas liek viņam bieži būt prom, sieva, bērni, kopīgas maltītes un citas darīšanas viņam ļoti patīk."

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Rūta dalās ar savām un vīra attiecību detaļām!

Iemet aci arī šajos rakstos:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...