Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kur aizbraukt brīvdienās? Lūk, Tavs brīvdienu ceļvedis!

Brīvdienas, Photo by Bruno Adam on Unsplash

Brīvdienas, Photo by Bruno Adam on Unsplash

Jo garākas brīvdienas gaidāmas, jo vairāk tirda mūžīgais jautājums: Kur aizbraukt brīvdienās? KUR?! Iesakiet, ko darīt Zemgalē? Ko redzēt Vidzemē? Kas jāapciemo Kurzemes pusē? Un pie kura ezera nakšņot Latgalē? Un vai tur varēs paņemt līdzi velosipēdus? Un vai bērniem būs ko darīt? Un vai dabas takas ar bērnu ratiņiem vispār var izstaigāt? Un ko darīt brīvdienās Rīgā? Un vēl un vēl… Lai atvieglotu Tev brīvdienu plānošanu, lūk, neliels brīvdienu ceļvedis, ko pieglabā – noderēs!

Dabas takas

Dabas takas un pastaigas dabā. Te nu ir, kur izvērsties. Ir neskaitāmas skaistas vietas dažādām gaumēm, kur var doties pastaigās. Te atrodami pavisam neparasti dabas objekti un to apskate, piemēram, Vējiņu pazemes ezeri vai Riežupes smilšu alas ir starp mūsu TOP favorītiem.

Te apkopotas Vidzemes pastaigu takas, kur apskatīt koka skulptūras , kā arī dažādas dabas takas, kas izstaigājamas ar bērnu ratiem.

Aktīvā atpūta

Aktīvā atpūta - tiem, kas mīl piedzīvot ko jaunu, nebijušu. Kas meklē, kur noķert adrenalīnu un kur izkustināt kājas… Šeit atradīsiet idejas un pieredzes stāstus par velomaršrutiem, dažādas pastaigu un fotoorientēšanās spēles, pārgājienu idejas, izjādes, dažādi pieredzes stāsti, kā piemēram, lidošana vēja tunelī vai braukšana ar turbīndēli, veikbords, kaitbords, super laivošanas idejas un vēl un vēl…

Kur aizbraukt ar bērniem brīvdienās?

Dažādas idejas brīvdienām ar bērniem – vienmēr noderīgas, ja tavā ģimenē aug mazi ķipari. Bērniem parasti patīk koka skulptūru parki un apmeklējumi, tādēļ esam apkopojuši par tiem īpašu rakstu. Tāpat – Mini zoo un dažādu dzīvnieciņu apskate, kā arī aktīvas atpūtas iespējas, piemēram, laivošana vai tīklu parka apmeklējums vienmēr iepriecinās gan lielus, gan mazus.

Ko darīt brīvdienās pilsētā?

Tiem, kas paliek pilsētā – noteikti noderēs idejas, ko darīt brīvdienās Rīgā. Tāpat pilsētas vidē lieliski ir izmēģināt dažādas pastaigu spēles, kas pieejamas visā Latvijā.

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...