Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Laurim Reinikam nākas atvainoties kaimiņiem par Laurlāča izdarībām

Magone Šutoviene un Laura Ķīse irodas uz mājām pie Laura Reinika, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene un Laura Ķīse irodas uz mājām pie Laura Reinika, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Lai izbaudītu Grieķijas viesmīlību un aplūkotu tūristu iecienītākās apskates vietas, pirmie ar šovu "Četri uz koferiem" ceļā pošas mūziķis un raidījumu vadītājs Lauris Reiniks, šova "Slavenības. Bez filtra" personība Magone Šutoviene, slavenā influencere Laura Ķīse jeb Laurlācis un restorāna "Hercogs" vadītājs Andris Rūmītis. Šova pirmā sērija, kas pie 360TV, Tet+, 1188 Play , kā arī youtube konta "Brīvdienas TV" skatītājiem nonāks sestdien, 4. septembrī, iesākas ar to, ka Laurlācim jāparūpējas par kompānijas nogādāšanu Rīgas lidostā.

Pēc Magones "ielādēšanas mašīnā" Laura piecos rītā ieradās Laura Reinika, pie viņa mājas skaļi atskaņojot grupas "Abba" dziesmu "Mamma Mia", par ko no kaimiņiem saņēma draudus izsaukt policiju. "Paldies Dievam, ka mani kaimiņi nezina, kas tas ir un kam par godu... es ļoti atvainojos visam "Panorama Plaza" kompleksam un garāmejošajiem cilvēkiem piecos no rīta," nosaka Reiniks. Šo dziesmu influencere atskaņoja, jo kinolente "Mamma Mia" un tās turpinājums ir uzņemts tieši saulainajā Grieķijā.

Kā jau ziņots - katram no četrotnes ir viena diena, lai pārsteigtu ceļabiedrus. Kura no slavenībām ceļabiedrus priecēs ar visinteresantāko izklaides programmu, gardākajiem ēdieniem un emocijām piepildītāko dienu? Kuri divi no viņiem izpelnīsies iespēju doties jau nākamajā "Četri uz koferiem" tūrē? Smiekli, pārpratumi, lieliska kompānija un aizraujošas dēkas - tas viss skatītājus gaida šova jaunajā sezonā!

Skaties šovu ne tikai 360TV, bet arī 1188 Play!

Izlasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...