Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lieni Šomasi savulaik uzmācīgi vajājusi iemīlējusies fane

Liene Šomase, 1188 Play ekrānšāviņš

Liene Šomase, 1188 Play ekrānšāviņš

Dziedātāj Liene Šomase ar savu spridzinošo enerģiju allaž piesaistījusi uzmanību, un, kā tagad atklājas raidījumā “Iečeko slavenību” – ne tikai no vīriešu, bet arī – no sieviešu puses.

“Jā, bija traki! Atceros, man jaunībā ļoti mīļš bija bārs “Sapņi un kokteiļi”. Gāju tur regulāri, bet tikai un vienīgi no sirds izdejoties, nevis meklēt kādu flirtu vai attiecības. Un tad bija gadījumi, kad sieviešu tualetē meitenes mani iespiež stūrī un ņemas bučot!

Pavisam traki bija ar kādu uzmācīgu fani – viņa man sūtīja pa 200 īsziņām dienā, nāca pie manis uz studiju, sēja balonus pie mašīnas. Es teicu – lūdzu beidz, es ziņošu policijai! Taču nekādus noziegumus jau viņa neveica, tā tas arī palika..”

Bet vai tad mīlestība ir slikta, jūs jautāsit? Liene joko, ka viņai nav nekas pret uzmanības apliecinājumiem, taču tik uzstājīga jūtu izpausme vēl no sievietes puses rada mulsumu. Bet vai ir bijuši kādi atmiņā paliekoši uzmanības apliecinājumi arī puišiem vai interesantiem kungiem? Kā nu bez tā, bet par to sīkāk – šajā video!

Skatieties arī:

Kā Liene Šomase uztver savus nelabvēļus ?

Liene Šomase par atgriešanos uz skatuves un drosmi domāt ārpus kastes

Samantas Tīnas trakā ballīte ar negaidītajām beigām


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...