Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Linda Mūrniece dalās savā pieredzē ar diētām

Uzņēmēja Linda Mūrniece, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Uzņēmēja Linda Mūrniece, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre, tagad uzņēmēja Linda Mūrniece STV Pirmā! šovā "Kad viņas satiekas" pastāstīja, ka ar diētām ir tā - viens ir ēst pareizi, bet otrs ir izdomāt novājēt. Ja gribi ēst veselīgi, tad jāēd dārzeņi, jāvāra zupas un jādzer daudz ūdens, bet, ja ir plāns krasi atbrīvoties no daudziem kilogramiem, nevajag pārforsēt tā, kā to izdarījusi 33 gadu vecumā, kad izmainījusies teju līdz nepazīšanai: "Es izskatījos šausmīgi. Man bija tāds izmērs kā piektās klases meitenei, kas tika panākts diezgan drakoniskā veidā."

Mūrniece atklāja, vienkārši bija iespītējusies, un neviens nav varējis viņu apturēt. Dāma vingroja četras vai piecas reizes nedēļā, kā arī dzēra notievēšanas pulverīšus: "Viss beidzās ar to, ka visi domāja, ka esmu ar kaut ko slima, jo izskatījos es briesmīgi. Man bija nokarājusies āda. Ja rādu bildes, neviens netic, ka tā esmu es, jo tagad izskatos normāli." Linda skaidroja, ka izskatīties "normāli" viņas izpratnē nozīmē to, ka sieviete jūtās labi savā ķermenī un rūpējas par sevi.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Mūrniece pastāsta, vai teiktu draudzenei, ka viņai vajag notievēt, kā arī apspriež krāpšanas tēmu! Vai uzņēmēja pati gribētu, lai kāds viņai pasaka, ka attiecībās tiek krāpta?

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...