Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Linita Mediņa par skandalozo šķiršanos: Mēs nekomunicējam. Un tas ir labākais, kas var būt šajā situācijā

Linita Mediņa, STV Pirmā!, ekrānšāviņš

Linita Mediņa, STV Pirmā!, ekrānšāviņš

Pagājušā gada izskaņā ar skandālu izšķīrās populārā dziedātāja Linita Mediņa, kura tolaik viesojoties “STV Pirmā!” šovā “Sapņu ķērājas,” atklāti sacīja, ka attiecībās nejūtoties labi un grasās tās izbeigt, raisot pārsteigumu un neizpratni dziedātājas partnerī. Nu otrdienas vakarā Linitu uz sarunu aicinājušas šova “Kad viņas satiekas” vadītājas, kuras līdzās dažādām sievišķīgām tēmām, kantri dziedātājai jautās arī par nesenajiem notikumiem un to, kādas šobrīd pēc šķiršanās ir viņas attiecības.

“Tas bija tāds pilnīgs šoks. Tā man bija absolūti jauna pieredze. Ar tādiem cilvēkiem līdz šim nebiju saskārusies, kuri neprot pieņemt atteikumu. Tai brīdī, kamēr tev šķiet, ka vainīgs ir kāds cits, problēma jau ir tevī. Jo es nekad tā īpaši publiski neesmu gribējusi risināt konflikta situācijas privātajā dzīvē. Nekad mūžā! Ir cilvēki, kas staigā ar karogu un kliedz visai pasaulei par to, kā viņiem sāp. Un tur jau tu neko nevari izdarīt,” visai mīklaini izteiksies Linita.

Savukārt atbildot uz Sandas Dejus jautājumu, vai attiecības bijušo mīļoto starpā šobrīd ir atrisinājušās, Linita būs lakoniska: “Mēs nekomunicējam. Un, manuprāt, tas ir labākais, kas var būt šajā situācijā.” Tāpat viņa piebildīs, ka ne vienmēr cilvēks, kuram ir pietiekoši daudz gadu, ir pieaudzis.

“STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” Linita arī nekautrēsies runāt par īpašībām, kuras visaugstāk vērtē vīriešos un izstāstīs, kādi bijuši patiesie iemesli, kuru dēļ izšķīrusies no saviem dzīves draugiem. Tāpat dziedātāja skatītājiem ļaus ielūkoties kādā mazāk zināmā kaislībā - izrādās, viņa savā brīvajā laikā aizraujas ar akmeņu apgleznošanu un nākotnē mēdz raudzīties ar Taro kāršu starpniecību.

Skaties raidījumu "Kad viņas satiekas" otrdienās 21:35.

Izlasi arī:
Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...