Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Madara Kiviča atklāj, kā meitas pieņēmušas viņas jaunās attiecības

Madara Kiviča,  360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Madara Kiviča, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara Kiviča kanāla 360TV šovā “Ģimene burkā” pirmo reizi publiski apstiprinājusi, ka ir jaunās attiecībās. Kameru priekšā divu bērnu māmiņa Katrīnei Saulietei, kura ir līdzīgā situācijā, atklāja, ka meitenes viņas dzīves biedru Jāni pieņēmušas diezgan ātri.

“Manuprāt, viņu attiecības ir ļoti labas, par ko es esmu ļoti priecīga, jo biju satraukusies, kā tas būs - ģimenē ienāk jauns cilvēks. Bet viņiem ir savi joki, pat bijuši savi noslēpumi no manis. Arī viņš meitenes ir ļoti pieņēmis, ilgojas pēc viņām pēc garas darba dienas. Par to es esmu īpaši priecīga,” stāsta jaunā projekta dalībniece. Jau pēc trīs tikšanās reizēm divatā māmiņa jauno sirdsāķīti veda uz savām mājām un iepazīstināja ar bērniem: “Ceturtajā reizē sapratām, ka gribam palikt kopā arī pa nakti.” Kiviča stāsta, ka visi četratā iet skrituļot un pastaigāties, kā arī dodas izbraucienos. “Mēs pavadām laiku kopā tik, cik vien tas ir iespējams. Tā kā mēs diezgan aktīvi strādājām un vēl pārcēlāmies, sanāca četratā pavadīt kopā mazāk laika kā gribētos. Es domāju, ka šī vasara būs ļoti piepildīta un mēs dosimies kopā izbraucienos, iepazīsimies kārtīgi. Jā, es beidzot jūtos laimīga un man atkal ir ģimene.”

Kā jau zināms, mūziķis Andris Kivičs un Madara apprecējās 2012. gada 14. februārī, bet ziņas par abu laulības oficiālu šķiršanu medijos nonāca 2019. gadā. Andris ar savu tagadējo sievu, sabiedrības dāmu Lieni Skulmi, ir lopā kopš 2018. gada novembra. Abi salaulājās 2020. gada sākumā, bet jau tā paša gada jūlijā nāca pasaulē viņu abu pirmais kopīgais bērns - meitiņa Mia.

Realitātes seriālā “Ģimene burkā” Katrīne Sauliete uz sarunu aicinājusi Madaru Kiviču, lai nodotu arī viņai projekta “vēlmju burku” un rosinātu to ieviest sava ģimenē. Kā Madarai veiksies ar Katrīnes Saulietes dotā uzdevuma izpildi? Skaties “Ģimene burkā” kanālā 360TV plkst. 17.55 un 20.30 vai visu diennakti arī 1188 Play!

Ieskaties arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...