Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone cīnās ar nelaimi pagrabā

Foto: Magone Šutoviene, ekrānšāviņš "STV Pirmā!"

Foto: Magone Šutoviene, ekrānšāviņš "STV Pirmā!"

“STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā šova zvaigzne Magone Šutoviene mēģina tikt galā ar applūdušo pagrabu, kurā ūdens ir teju līdz ceļiem. “Man mājās baseins!” joko saimniece. “Vienkārši graujošs skats es teikšu. Pagaidām arī nekasos, jo ko tad es, jauna meitene, varu izdarīt tur ar to ūdeni. Es esmu bezspēcīga pret stihiju šajā gadījumā. Vienkārši atliek gaidīt sausāku laiku un kauties ar to ūdeni kaut kā. Bet tas arī nav atrisināms izsmeļot, jo tur ir dzīsla, pa kuru tas ūdens nāk,” atzina dzejniece.

Kamēr Magones draudzene Dainīte iesaka ūdeni no pagraba nevis nest, bet gan sūknēt, Magone tam nepiekrīt: “Nu, ja Žanis nestu nedēļu, tad varbūt arī ar spaiņiem iznestu. Nemaz tik traģiski nav. Žanim ir sava doma, kā šo risināt – izsmels, smērēs ar bitumenu un pārcementēs.” Tāpat čaklā saimniece spriež, ka pagrabs viņai esot “iesmērēts” pie mājas pirkšanas un fakts, ka tas applūst, no viņas esot slēpts.

Vairāk par Šutovienes un viņas ģimenes dzīvi skaties kanālā “STV Pirmā!” no pirmdienas līdz ceturtdienai 18.30 un 21.00, kā arī visu diennakti 1188 Play!

Par Magones Šutovienes dzīves peripetijām lasi šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...