Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone nāk klajā ar atklāsmēm par savu intīmo dzīvi

Dzejniece un lauciniece Magone Šutoviene, "STV! Pirmā" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Dzejniece un lauciniece Magone Šutoviene, "STV! Pirmā" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magonei Šutovienei pašlaik ir pamatīgi sarežģījušās attiecības ar tagadējo vīru Žani, kurš reti kad ir mājās un tiešām pilda savu lomu ģimenē kā saimnieks. Sarunā ar draudzenēm dzejniece cēla gaismā arī abu problēmas intīmajā dzīvē - ja Magone grib pa savam, tad Žaņa skatījumā ir netikla, bet, ja "nedod", arī ir slikti. Tāpat vīram nepatīk, ka sieva neesot gana jūtīga. Šutovienei patīk izbaudīt dievvientulību stundām ilgi un nesteidzoties, bet Šutovam - pa fikso. "Es tagad zinu, ko negribu. Agrāk nezināju, ko es gribu - vot, kas man bija," saka dzejniece.

"Draudzenes pasmējās, ka man ir fiziskās tuvības trūkums - tur arī ir visu problēmu sakne. Es saku, saulīt, nu es nevaru sevi piespiest pret savu gribu darīt to, ko negribu," tā Magone, piebilstot, ka visi viņas līdzšinējie vīrieši ir tikai ņēmuši no viņas, bet nekad nav devuši kaut ko atpakaļ. "Nē, es neesmu izvirtule, kā Žanis mani sauc. Nesienu nevienu pie gultas un nespīdzinu ar pātagu, kaut gan varbūt es tā prikola pēc arī tā ar savu nākamo vīru izmēģināšu. Tas ir dzīvi, forši, un tu mācies otra reakciju, ķermeni - tas ir tas, kas man tūkst, un ar Žani to nesasniegšu."

Zemāk skaties video, kurā Magone detalizēti stāsta par savu intīmo dzīvi un atklāj, tieši kā viņai patīk baudīt gultas priekus. Skaties "Slavenības. Bez filtra" ne tikai "STV! Pirmā", bet arī jebkurā laikā 1188 Play!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...