Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone pēc skandāla skaidro attiecības ar vīru - VIDEO

Slavenības. Bez filtra, STV Pirmā!

Slavenības. Bez filtra, STV Pirmā!

Šonedēļ sabiedrību pāršalkuši skaļi notikumi Magones Šutovienes dzīvē – negaidīti no ārzemēm atgriezās viņas vīrs Žanis, taču ierašanās nenoritējusi romantiskā gaisotnē, kā varētu šķist. Gluži otrādi – Žanī uzvirmojušas greizsirdības jūtas un viņš centies skaidroties par neseno dzejnieka viesošanos viņa mājā. Atgādinām, ka Magone vīra teikto iztulkoja kā agresīvu uzbrukumu un metās mukt. Dramatiskajos notikumos "Avotiņu" sētā iesaistījās pat likumsargi, bet Žanim nakti nācās pārlaist policijas iecirknī.

Nu “STV Pirmā!” realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” sniedz ieskatu, kā tālāk risinājušās laulāto attiecības. Žanis pēc policijas iecirknī pavadītās nakts atgriezies ģimenē un Magone nolēmusi vīram piedot. Taču akcentē - ja kaut reizi šāda rīcība atkārtosies un vīrs izrādīs vardarbīgas uzvedības pazīmes, viņa to vairs nepiedos. Abi laulātie centušies izrunāties par notikušo - Žanis skaidrojis, kā juties uzzinot, ka dzejnieks palicis pa nakti, kamēr Magone uzstāj - lai arī dzirksts abu starpā uzvirmojusi, nekas vairāk nav bijis un vīram nav tiesības viņai neko pārmest.

To, kā noritēja Šutovu attiecību skaidrošana, uzzini video:

Vairāk par krīzi Magones un Žaņa attiecībās lasi šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...