Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mēbeles lido pāri balkonam – “Ģimene burkā” Jānis šokē ar traku ideju

Jānis Bindris - Blumenaus, ekrānšāviņš, 360TV

Jānis Bindris - Blumenaus, ekrānšāviņš, 360TV

Nevienam nav noslēpums, ka pārvākšanās ir ļoti izaicinošs un satraukumu pilns process. To visā krāšņumā uz savas ādas šobrīd “izbauda” kanāla 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā” iepazītā Bindru - Blumenauu ģimene. Četru bērnu ģimene no dzīvokļa pārvācas uz māju, turklāt tā vietā, lai noalgotu kādu pārcelšanās pakalpojumu sniedzēju, to dara pašu spēkiem, liekot īpaši pasvīst ģimenes galvai Jānim. Lai ekonomētu laiku un nebūtu tik daudz reižu jāskraida augšā – lejā no daudzdzīvokļu nama ceturtā stāva, viņš talkā ņēmis kādu traku risinājumu – vīrietis mēbeles “lidina” pāri balkonam. Tik pārdrošu lēmumu viņš pieņēmis, jo meitas skapis jau savu laiku bija nokalpojis un ģimene nosprieduši to nevis vest līdzi uz jauno māju, bet gan utilizēt.

Ko par Jāņa ideju teiks daudzdzīvokļu mājas kaimiņi? Un kādus drošības pasākumus Bindru – Blumenauu ģimene liks lietā, lai neprātīgo ieceri īstenotu? Uzzini video!

Noskaties arī citus video par Jelgavas ģimenes gaitām TV šovā:

Skaties "Ģimene burkā" no pirmdienas līdz ceturtdienai 17:55 un 20:35, 360TV​

Un atceries, ka ir arī labākas idejas, kur likt vecās mēbeles.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...