Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Elīzas izbalsošana izraisa puņķus un asaras

Elīzas izbalsošana, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Elīzas izbalsošana, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Iepazīšanās un ceļojumu šovā "Mīla kemperī" notika īpaši emocionāla izbalsošana. Mājās devās Elīza, kura bija kopā ar piedzīvojumu meklētājiem jau no paša sākuma, un viņas partnerim Tomam tika piešķirta jauna otrā pusīte, jaunpienācēja Elīna. "Es biju priecīgs, ka beidzot varēju tikt no viņas vaļā," joko Toms: "Bet īstenībā es mazliet sabēdājos, jo viņa man šovā bija tuvākais cilvēks, un es zināju, ka atlikušais laiks bez viņas man būs ļoti grūts." Elīzas pārinieks stāsta, ka ir labos draugos ar pārējiem ceļotājiem, taču jūtas atšķirīgs no viņiem.

Visvairāk par Elīzas aiziešanu bēdājās tieši Alise Haijima, kura pēc negaidītā pavērsiena sāka skaļi raudāt: "Kurš man pateiks, lai aiztaisu muti ciet un eju gulēt! Un tu man gultu savu atdod, ja? Nu nē, es bez tevis nevaru..." Alise stāsta, ka dzīvē dod priekšroku draudzībai ar puišiem, jo viņai ar meitenēm parasti neizveidojas labs kontakts, taču šova laikā izbalsotā blondīne viņai kļuvusi par tiešām īstu draudzeni un tuvu cilvēku.

Zemāk atradīsi 1188 Play video no izbalsošanas! Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...