Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Vai Tomam un Elīzai joprojām ir jūtas vienam pret otru?

Toms un Elīza, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Toms un Elīza, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Lai gan iepazīšanās un piedzīvojumu šovā "Mīla kemperī" starp Elīzu un Tomu uzšķīlās romantikas dzirksts, viņi tomēr nolēmuši neuzsākt attiecības, jo abi vienlaicīgi un atsevišķi sapratuši, ka negrib tagad veidot neko nopietnu savā starpā, bet gan palikt tikai labi draugi. "Šovā mums bija milzīga un skaista mīlestība vienam pret otru kā pret cilvēkiem. Kā pret personībām," stāsta Elīza, kura jau intervijā ar 1188.lv atklāja, ka satikusi sevis cienīgu vīrieti.

"Pēc atbraukšanas mājās pagāja pāris interesanti notikumi un ballītes - tā nu sanāca, ka es tomēr to cilvēku atradu. Sauksim viņu par Misteru X. Godīgi sakot es viņu satiku, pateicoties šovam, jo šovā es iepazinos ar cilvēkiem, kuri mani saveda kopā ar viņu. Tā jau dzīvē viss notiek, pa trepītēm," komentēja blondīne. Arī Toms sācis iet uz randiņiem, bet iesmej, ka Elīza atradusi sev lielisku puisi priekš pandēmijas laika pārlaišanas.

Gan Elīza, gan Toms atzina, ka būtu gatavi vēlreiz mesties šādā ceļojumā, taču abi pēc atgriešanās Latvijā nevienam nav to teikuši, lai pāris dienas atgūtos no visa pozitīvā un negatīvā, ko piedzīvojuši kemperī. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā abi stāsta, kāda ir viņu dzīve pēc dalības šajā trakajā piedzīvojumā. Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...