Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mūziķa Andra Brīnuma sieva kapos lūgusi Sandras svētību abu attiecībām

Andris un Oksana Brīnumi, "Mīla burbulī"

“Duets Sandra” mūziķis Andris Brīnums un viņa sieva Oksana ir viens no “STV Pirmā!” šova “Mīla burbulī” sirsnīgākajiem pāriem - abi satikās 2017. gada pavasarī, kad pēc Andra sievas Sandras nāves Oksana uzrakstīja mūziķim atbalsta vēstuli portālā draugiem.lv. Lai arī pāri šķir 17 gadu starpība, tas nav šķērslis mīlošu attiecību veidošanai – ja varam ticēt Andrim, romantika piedien tīņiem, bet viņi, pāris labākajos gados, prieku rodot ikdienišķās lietās un kopīgi pavadītās sportiskās aktivitātēs.

Taču pirms ļauties mīlestībai, Oksanai bijis ļoti svarīgi lūgt Sandras svētību: “Lai vispār uzsāktu attiecības ar Andri, man bija ļoti svarīgi palūgt Sandrai atļauju. Es pat nezināju, kur Saulkrastos ir kapi – uzliku “google map”, atbraucu uz Saulkrastiem un vienkārši staigāju pa kapiem kādas 45 minūtes un, nevarot kapu kopiņu atrast, domās lūdzos: “Nu, Sandriņ, parādi man, kur tu guli” atceras Oksana. Un pēkšņi, uzejot uz taciņas, viņa pamanījusi kapu, kuram bija pārklāts krekliņš ar “Duets Sandra” fotogrāfiju. “Tad es tā parunājos ar Sandru ļoti ilgi un sajutu, ka drīkstam būt kopā. Un kopš tā brīža, kad es to izdarīju, mums kaut kā ļoti, ļoti gludi gāja.” tik emocionālo stāstu Oksana atklāj “Mīla burbulī” jaunākajā sērijā.

Gredzenus Brīnumi mija pēc 2 gadu pazīšanās, pāris dzīvo Saulkrastos – mājā, kur līdz šim mitusi Sandra. Attiecību straujā attīstība tik ātri pēc Sandras nāves savulaik raisīja plašu emociju amplitūdu gammu sabiedrībā, tomēr viņu mīlestība ir izturējusi visus šķēršļus un abi ir kopā jau četrus gadus.

Kaislīgo attiecību realitātes šovu “Mīla burbulī” skaties piektdienās, plkst. 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...