Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nauris Brikmanis atklāj, kas sievā viņu uzvelk tā, ka nespēj noturēties

Mūziķis Nauris Brikmanis, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Mūziķis Nauris Brikmanis, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

"Ģimene burkā" iepazītais mūziķis, komiķis un pasākumu vadītājs Nauris Brikmanis kopā ar sievu Aiju šovā "Kad viņas satiekas" piekrita spēlēt pikantas spēlītes un atklāt, kas visvairāk viņus uzkurina vienam otrā. Izrādījās, ka Naurim viss ir samērā vienkārši, jo sievā viņu iekvēlina teju viss: "Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu nevis tāpēc, ka es to nevarētu, bet gan tā iemesla dēļ, ka pārāk daudz lietas Aijā mani “uzvelk.” Es esmu ļoti seksuāli aktīvs vīrietis. Ja viņa kaut vai uzvelk treniņtērpu, es nespēju noturēties, jo tiek izcelts dibentiņš."

Viņš atzina, ka ļoti iekāro mīļoto un viņai nav nemaz nepieciešams pārmērīgi censties, lai piesaistītu uzmanību, taču atzina, ka tomēr ir vairāk krūšu, nevis dibenu cienītājs. "Ja viņa kaila apguļas uz sāna - tā sievietes forma, reljefs... Jēziņ. Arī potītes, nezinu, kāpēc. Aijai ir arī ļoti skaistas pēdas," stāsta Nauris. Savukārt Brikmanei īpaši patīk, kad dzīves draugs atrodas uz skatuves ar auss monitoru: "Kaut kas ir tajā, kad viņš dzied. Ne jau tā pat viņam ir grūpijas. Es esmu viņa lielākā fane."

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā pāris stāsta par to, ko mīl viens otrā - runājot par sievas iekārojamību, Nauris teju pārvēršas par vilku no populārajām multenēm.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...