Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Numeroloģija - kas ir Eņģeļu skaitļi un ko tie mums vēsta?

Eņģelis, Image by _Marion from Pixabay

Eņģelis, Image by _Marion from Pixabay

Esi ievērojis, ka kaut kādu iemeslu dēļ regulāri pamani konkrētu vienādu ciparu kombināciju? Piemēram, paskatoties pulkstenī, ievēro laiku, kas satur 222, ejot pa ielu, Tev iekrīt acīs arī 222, piemēram, auto numuram, uz čeka utt. Tos sauc par eņģeļu skaitļiem un tas nozīmē, ka tie Tev sūta vēstījumu!

Kas ir eņģeļu skaitļi jeb eņģeļu numeroloģija?

Pastāv uzskats, ka katrs skaitlis ir saistīts ar kādu noteiktu vibrācijas enerģiju jeb frekvenci. Par eņģeļa skaitļiem jebkurus ciparus var attiecināt vien tad, ja redzi tos nejauši vairākkārt. Ja Tu esi paskatījusies pulkstenī, un tas āda 11:11, citkārt šos ciparus nejauši neievērojot, tas nav attiecināms pie eņģeļu numeroloģijas. Uzskata, ka, ja regulāri pēdējā laikā pamani atkārtojušos ciparu kombināciju, Tev tiek ziņots, ka ar Tevi ir eņģelis, kurš Tev sūta savu vēstījumu, ka esi sadzirdēts, Tavas vēlmes saklausītas, un eņģelis Tev par to sniedz atbildi.

111

Šo ciparu kombināciju regulāri un nejauši ievērojot, tiek ziņots, ka Tavi mērķi un vēlēšanās atkārtojas. Tev jāspēj rast risinājumu, lai tās piepildītu, citādi iesi uz riņķi vien. Koncentrē savas domas un darbības uz mērķi un tas noteikti piepildīsies!

222

Redzot 222 kombināciju, eņģeļi Tev sūta atgādinājumu, ka mēs visi mēdzam savā ceļā paklupt, bet Tu neesi viens – eņģelis ir ar Tevi. Tu atrodies tieši tur, kur Tev jābūt, izbaudi mirkli un paļaujies uz to, jo, iespējams, ka nāksies “paklupt”, kas ir tikai normāli.

333

Ar 333 eņģeļi aicina Tev panākt lielāku līdzsvaru savā dzīvē. Tie vēsta Tev, lai Tu pārskati savas dzīves jomas, kas nav “noslīpētas” un centies sevi tajās koriģēt. Lieliska metode, kā atvērt acis un koncentrēties uz savu iekšējo “korekciju” ir meditācija. Izmēģini to!

444

Ja redzi 444, Tavs eņģelis Tev ziņo, ka Tavas lūgšanas ir izklausītas un viņš Tevi vada un aizsargā. Iespējams, Tu redzi 444 tādā dzīves posmā, kad Tev neklājas viegli. Tādēļ ņem vērā, ka nevajag nolaist rokas un pārlieku satraukties, jo Tavas lūgšanas sadzird un Tu tiec aizsargāts, drīz Tu tiksi izvests gaismā!

555

Kad sāc regulāri pamanīt 555 ciparu kombināciju, tas ir vēstījums, ka Tavā dzīvē gaidāmas pārmaiņas. Pat, ja pārmaiņas Tev nešķiet labas, atceries, ka dzīvē viss iekārtots, lai rezultātā Tu iegūtu labāko, ko vari. Arī caur smagām pārmaiņām tiek iegūts vēlamais vai mācība, kas tieši Tev ir bijusi nepieciešama un izveido Tevi par unikālu personu visā visumā.

666

Šī ciparu kombinācija vēsta, ka Tev ir kaut kas jāmaina, kā arī to, ka iespējams, Tev jādara savā dzīvē kaut kas citādāk, kā līdz šim. Eņģeļi ar 666 vēsta, ka Tev jāuzņemas personīga atbildība savā dzīvē un jāpārskata visas savas dzīves jomas, vai visās rīkojies atbilstoši un pareizi.

777

Ar šiem Visuma 777 Tu tiec aicināts izbaudīt mirkli un atpūsties, apstāties. Tev jāķer tagadnes sajūta un jāizbauda tā. Nebaidies par savu nākotni, Tu neesi viens – eņģeļi Tevi ievirzīs Tev atbilstošajās sliedēs.

888

Ja atkārtoti pamani 888, kas ir bezgalīgais enerģijas loks, Tev ziņo, ka Tu bez piepūles ieej dabiskajā ritmā un plūsmā, ko Tev iepriekš ir gatavojuši Tavi eņģeļi. Tā ir kā uzslava, ka paļaujies liktenim un aicinājums būt pateicīgam par to, kas Tev ir dots.

999

Ja vairākkārt nejauši pamani ciparu kombināciju, kurā ir 999, tā ir ziņa, ka esi savu mērķu finišā. Eņģeļi vēsta, ka ir noslēdzies kāds svarīgs cikls Tavā dzīvē un ir pienācis uzstādīt jaunus mērķus un izteikt jaunas vēlmes, kas palīdzēs Tev turpināt attīstīties.

Kā numeroloģijas principus var izmantot otrās pusītes izvēlē?

Starp citu - noskaties zemāk pievienoto video, kā, izmantojot numeroloģijas principus, Magone noskaidroja, kāda veida vīriešus viņai vajadzētu izvēlēties, lai kopdzīve būtu saticīga - kādiem dzimšanas datumiem būtu nozīme un kas jāņem vērā.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...