Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pastaigu izaicinājums Jelgavā

Jelgava (1188 foto)

Jelgava (1188 foto)

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina iesākt pavasari aktīvi iesaistoties pastaigu maršruta izaicinājumā, kas sniedz iespēju ne tikai izkustēties svaigā gaisā, bet arī iepazīt pilsētas apskates objektus. Ir izstrādāti astoņi maršruti Jelgavas pilsētais. Īsākais ir aptuveni 1 kilometru garš, bet garākais ap 4,5 kilometrus garš. Maršrutos ietvertas jelgavnieku un pilsētas viesu iecienītas pastaigu un atpūtas vietas tādas kā Pasta sala, Pils sala, Vecpilsētas ielas kvartāls, koka laipas Svētes palienes pļavās, Langervaldes mežs un citas. Maršruti ir piemēroti pastaigām visa gada garumā, taču laika periodā no 22.marta līdz 5.aprīlim ikviens ir aicināts piedalīties Pastaigu izaicinājumā. Diviem izaicinājuma dalībniekiem būs iespēja saņemt balvu par dalību aktivitātē.

Kas jādara, lai piedalītos Jelgavas Pastaigu izaicinājumā?

Lai piedalītos izaicinājumā, dalībniekiem ir jāizstaigā visi šajā aktivitātē iekļautie Jelgavas pilsētas maršruti un kādā no fizisko aktivitāšu izsekošanas aplikācijām jāatzīmē, cik kilometri ir pievarēti. Ar rezultātiem un foto mirkļiem no pastaigu maršrutiem, aicinām dalīties sociālajos tīklos Facebook un Instagram, atzīmējot tos ar #visitjelgava un #pastaiguizaicinajumsjelgava. 6.aprīlī pēc nejaušības principa tiks izlozēti 2 balvas ieguvēji. Uzvarētāji tiks paziņoti Visit Jelgava Facebook un Instagram profilos.

Kādi pastaigu maršruti ir iekļauti izaicinājumā?

  • Lielupes krasta promenāde, J. Čakstes bulvāris un Pasta sala (~4,5 km)
  • Pils sala (~2 km)
  • Skvērs aiz Kultūras nama un Hercoga Jēkaba laukums (~1,6 km)
  • Vecpilsētas ielas skvērs un Vides objekts "Laika rats 100" (~1,5 km)
  • Stacijas skvērs (~1 km)
  • Langervaldes mežs (~3 km)
  • Koka laipas Svētes palienes pļavās (~1,6 km)
  • Valdekas pils apkaime (~3,1 km)
Ar Pastaigu izaicinājumā iekļautajiem maršrutiem un noteikumiem tuvāk var iepazīties Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā www.visit.jelgava.lv. Šeit pat atradīsiet audiogida stāstus par pilsētas apskates objektiem, kas būs lielisks papildinājums pastaigu izaicinājumam.

Aicinām ceļot atbildīgi un ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...