Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pavasaris ir īstais laiks realizēt idejas: žogi un vārti tavam mājoklim

Žogs (Image by Manfred Richter from Pixabay)

Žogs (Image by Manfred Richter from Pixabay)

Piemājas teritorija, gluži kā pati ēka ir unikāla. Tā apliecina mājas īpašnieku estētiku un radošumu, ļaujot izpausties ne tikai teritorijas iekārtojuma ziņā, bet arī vizuālajā noformējumā. Svarīgi, lai, realizējot unikālās dizaina idejas, netiktu aizmirsts arī par mājas un teritorijas drošību, tāpēc ieteicams ir izvēlēties pēc individuāla pasūtījuma veidotus žogus un piemājās un garāžu vārtus. Zinoši speciālisti ne tikai spēs realizēt eksterjera vīzijas dzīvē, bet arī rūpēsies, lai izpildījums būtu drošs un funkcionāls.

Veramie vārti pēc individuāla pasūtījuma

Uzņēmums "BalkanCom" izprot nepieciešamību pēc augstāk minētajiem faktoriem – dizainu, drošību un funkcionalitāti – tāpēc piedāvā izgatavot veramos vārtus ne tikai standarta izmēros, bet arī pielāgojoties klienta vēlmēm. Nestandarta vārtu ražošanā tiek izmantoti sertificētu konstruktoru rasējumi, kas nodrošina precīzu vārtu darbību jebkuros apstākļos. Tos iespējams atvērt kā no pagalma, tā ielas puses, un vērtņu nostiprināšanai aizvērtā un atvērtā veidā kalpo alumīnija vai tērauda aizbīdņi vērtņu lejas daļā. Lielākajai daļai vārtu var uzstādīt automātiskos vērējus, kas ir ērts risinājums mūsdienu modernās mājas dizainā. Vārtu svarīgākais posms ir piemērota un kvalitatīva furnitūra, kas nodrošina vieglu un klusu vārtu aizvēršanu, un īpaši ilgu kalpošanas laiku pat intensīvas lietošanas gadījumā, kas ir īpaši aktuāli lielo izmēru vārtiem. Vārtu pildījums ir iespējams ar metāla režģi, vertikālu kvadrātveida cauruli, koka paneļiem vai ar jebkuru citu atbilstošu materiālu, ko radījusi mājas īpašnieka fantāzija.

Bīdāmie vārti var būt tikpat unikāli

Arī bīdāmo vārtu sortiments ir plašs: tiek piedāvāti dažāda izmēra un krāsu bīdāmie vārti, kas ir aprīkoti ar mūsdienīgo automātiku un drošības sistēmām. Konstrukcija sastāv no metāliskā rāmja un apmetuma (profilētā loksne, tērauda velmējuma loksne, restes ar kalšanas elementiem vai koks). Bīdāmo vārtu furnitūra atbilst visām drošības prasībām un nodrošina nepārtrauktu darbību pat sarežģītos laika apstākļos. Vārti slīd līdzeni un bez trokšņa, neatkarīgi no tā, vai tie tiek vadīti ar rokām vai automātiski. To maksimālais augstums ir 2 m, bet maksimālais platums - 12 m.

Pieejami arī citi vārtu veidu, piemēram, sekciju vārti, ruļļu vārti, salokāmie vārti un industriālie vārti.

Žogi, sētas un nožogojumi jebkurai gaumei

"BalkanCom" speciālisti atzīst, ka darbs ar klientiem ilgu gadu laikā ir apliecinājis cilvēku dažādību: katram ir sava vīzija par teritorijas iekārtojumu un piemērotāko nožogojuma dizainu, tāpēc uzņēmums piedāvā visdažādākos žogus un sētas. Iespējams pasūtīt:

Lai realizētu savu vīziju par mājas un teritorijas nožogojumu, vislabāk būtu pieteikties pie zinošiem speciālistiem un izklāstīt savas vēlmes. Tas ļaus vislabāk risinājumu atrast ātrāk, turklāt rezultāts būs tieši tāds, kādu esi iedomājies.

Iespējams, pirms žogu vai vārtu iegādes der izlasīt arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...