Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pie pašmāju ezoterikas debesīm sevi piesaka jauns guru Aramirs jeb Jenny May vīrs

Gatis Babris jeb Aramirs, ekrānšāviņš, STV Pirmā!

Gatis Babris jeb Aramirs, ekrānšāviņš, STV Pirmā!

Talantīgās dziedātājas Jenny May vīrs Gatis Babris “STV Pirmā!” šova “Mīla burbulī” jaunākajā sērijā visus pārsteidzis ar šokējošu informāciju par sevi, kuru līdz šim zinājis vien retais – izrādās ar pseidonīmu Aramirs, telekomunikāciju uzņēmuma vadītājs ir sarakstījis ezoterisku grāmatu “Ilggadnieks,” kurā pievēršas šūnu atjaunošanai un citām garīgajām praksēm, kā arī atklājis “mūžīgās jaunības un pilnvērtības zināšanas.”

“Tā informācija burtiski nāk. Tā apskaidrības informācija burtiski lejas no manis ārā un brīžiem es pats nesaprotu, kā es to visu zinu. Es naktī gulēju un es nevarēju arī aizmigt – man nāca visu laiku informācija un nāca tā sapratne, kāpēc viss tā notiek un kā notiek,” par grāmatas tapšanas procesu stāsta Gatis Babris un neslēpj – drīzumā atvēršot arī savu online skolu, kurā līdz ar viņu praktizēs un konsultēs vēl citi guru.

Tiesa, kamēr Jenny May jūsmo par vīra zināšanām un atklāja, ka uz savas ādas izmēģinājusi ieteiktos vingrinājumus un sapratusi – tas tiešām strādājot, tikmēr pārējie šova kolēģi – vēdiskais filosofs Uģis Kuģis un mūziķis Horens būs visai skeptiski noskaņoti par grāmatā paustajām atziņām un spriedīs – ja kādreiz izdot grāmatu bija milzīgs notikums un publicēti tika tik tiešām īpaši darbi, tad mūsdienās to varot izdarīt teju katrs.

Noskaties video un uzzini, kāpēc Jenny May uzskata, ka miršana patiesībā esot kā īsta svētlaime, kā arī to, ko kas pēc Gata domām notiek ar dvēseli pēc nāves?

Lasi arī:

"Mīla burbulī" skaties piektdienās, 21:00, "STV Pirmā!"Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...