Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Skandāls turpinās! Bijušie “Avotiņu” saimnieki apsūdz Magoni mantu zādzībā

Ligita un Magone, 360TV

Ligita un Magone, 360TV

Skaļās nesaskaņas Magones Šutovienes un viņas Gulbenes mājas bijušo saimnieku starpā savulaik raisījusi plašu rezonansi sabiedrībā – gan konflikts par mantas sadali, gan arī “Avotiņu” sētas izdemolēšana. Kā ziņots, toreiz bijušie saimnieki nelūgti ieradušies “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes pagalmā, aiz sevis atstājot īstus posta darbus - nolauzuši eglītēm galotnes un ar motorzāģi patvaļīgi zāģējuši kokus. Tos viņi paši esot stādījuši un nav vēlējušies jaunajai ģimenei kokus atstāt. Tiesa, abām strīdus pusēm ir pavisam atšķirīgs skatījums uz notikušo – Magone saka, ka mantas saimnieki paši nav laikus savākuši no pārdotā īpašuma, turpretim pretējā puse pastāv uz to, ka Šutovi esot tās piesavinājušies un vairs neatdodot. Tāpēc kanāla 360TV šova “Miers un kaimiņš” komanda pēc Magones Šutovienes lūguma ir gatavi reizi pa visam reizēm noskaidrot konflikta lietas būtību un rast risinājumu.

Daudz nedomājot, juriste Ieva Brante un TV šovu veterāns Uldis Grīnbergs ceturtdienas, 6. maija sērijā, dosies uz Gulbenes pusi, lai satiktu gan Magoni, gan bijušos “Avotiņu” saimniekus – Ligitu un Modri. Ligita atklāti pastāstīs, cik bijusi laba pret Magones ģimeni, bet pretī saņēmusi ļaunu. Magone negribot atdot Ligitas mantas, kas palikušas pārdotajā mājā. Tiesa, “Miers un kaimiņš” vadītājus samulsina fakts, ka Ligita tā īsti nevar nosaukt tieši kuras mantas viņa gribētu atgūt. Pēc vairākkārtējiem jautājumiem viņa atzīst, ka vismaz vecmāmiņas lietas, kuras atrodas bēniņos un kurām ir vēsturiska vērtība, varētu nodot muzejam.

Savukārt Ligitas civilvīrs Modris gan uzreiz gatavas uzskaitīt mantas, kuras Šutovu ģimene esot piesavinājusies: “Tur man ir trīs trimeri, lielais skapis, kuru es kādreiz uz nomaksu ņēmu, sekcija, zirgu pļaujmašīna, saldētava un traktors. Brusas un malka arī visa palika, jo viņa ar viltību ienāca – nebija viņa par to māju vēl samaksājusi. Viņa ātrāk atbrauca ar visu savu vienu salauzto gultu un savām lupatām – viss, viņiem vairāk nekā nebija,” “Miers un kaimiņš” komandai atklāj Modris un ar rūgtumu saka – Šutovi viņiem esot solījuši iespēju jebkurā laikā atbraukt pēc mantām, taču Žanim tās esot iepatikušās un viņš bijušos saimniekus vairs nav laiduši īpašumā.

Risinot tālāk trillera cienīgos notikumus, Ieva un Uldis satiksies arī ar pašu Magoni, kura pastāsta - mantas, kuras palikušas mājā ilgstoši nevienu nav interesējušas, līdz pienācis līguma beigu termiņš, kad tās būtu jāpaņem. Turklāt Ligita ļoti bieži ieradusies ciemos jau pārdotajā mājā un pat vēlējusies tur nakšņot. Kādi negaidīti “zemūdens akmeņi” vēl atklāsies šajā stāsta? Kāds būs Ievas Brantes un Ulda Grīnberga piedāvātais konflikta risinājums? Uzzini ceturtdien, 6. maijā plkst. 21:00, kanāla 360TV dokumentāli izklaidējošā šovā “Miers un kaimiņš”

Lasi Magones veidokli par šo situāciju: “Viņi gribēja māju ar viltu pārdot” – Magone atbild bijušo “Avotiņu” saimnieku apsūdzībām


Magones un iepriekšējo "Avotiņu" skandālam seko līdzi arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...