Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Viņi gribēja māju ar viltu pārdot” – Magone atbild bijušo “Avotiņu” saimnieku apsūdzībām

Magone Šutoviene, "Miers un kaimiņš"

Magone Šutoviene, "Miers un kaimiņš"

Ceturtdienas, 6. maija, vakarā kanāla 360TV raidījums “Miers un kaimiņš” ar juristi Ievu Branti un TV šovu veterānu Uldi Grīnbergu devās uz Gulbenes pusi, lai šķetinātu pēdējā laika skaļāko skandālu – Magones Šutovienes konfliktu ar iegādātās “Avotiņu” mājas bijušajiem saimniekiem, kuri apvaino Šutovu ģimeni īpašumā atstāto mantu – trīs trimeru, malkas, skapju, zirgu pļaujmašīnas un saldētavas piesavināšanā.

Turpretim pašai Magonei ir pavisam cits viedoklis par notikušo – viņa vairākkārt aicinājusi bijušos saimniekus mantas no īpašuma savākt. Tāpat arī steigusies iespējami ātri norēķināties par māju, lai tā pārietu viņu īpašumā, jo traucējusi, gan iepriekšējo saimnieku – Ligitas un Modra - vēlme kontrolēt jauno saimnieku gaitas, gan sajūta ka, “viss nav tik tīrs kā izskatās.” “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes aizdomas vēl vairāk pastiprinājušas arī paziņas, sakot, ka bijušie saimnieki visticamāk cerējuši, ka Magone nespēs pildīt līgumsaistības un samaksāt par māju, tādējādi viņi varēšot paturēt gan māju, gan jau iemaksāto naudu: “Viņi gribēja to māju tā kā ar viltu pārdot – noņemt man naudu un arī māju paturēt atpakaļ,” saka Magone. Tāpat šovu zvaigzne atklāti pastāsta, ka sākotnēji saimniece ļoti aktīvi un laipni iesaistījusies un palīdzējusi Šutoviem nokārtot ar mājas pirkšanu saistītos dokumentus, taču tad arvien uzstājīgāk sākusi jaukties ģimenes ikdienas dzīvē – gan pamācot, kur ko sēt, gan izsakot piezīmes par Šutovu saimniekošanu, kas it kā apkaunojot bijušo mājas saimnieku senču godu.

“Kundze bija iedomājusies, ka es došu te istabu un viņai būs tiesības te visu laiku nākt,” klāsta Magone un pastāsta, ka Ligita bieži ieradusies ciemos jau pārdotajā mājā un pat vēlējusies tur nakšņot. Kad Magone iebildusi pret šādām vizītēm, izcēlies konflikts, pēc kura Ligita sākusi atprasīt mantas un apvainot Magoni un viņas ģimeni.

Skaidrs ir viens - situācija nav no vienkāršākajām un visticamāk abu pušu starpā izlīgums nav iespējams Tiesa, Magone “Miers un kaimiņš” komandai apsolījusi - Ligitas vecmāmiņas mantas, kas atrodas bēniņos, ārā nemetīs, bet godās kā vēsturisku vērtību.

Noskaties video un uzzini, kas Magonei sakāms par bijušo "Avotiņu" saimnieku pārmetumiem:

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...