Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Strīds kameru priekšā - Brikmaņi lauž šķēpus par pasākumu rīkošanu

Nauris Brikmanis un Aija Brikmane, 350TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Nauris Brikmanis un Aija Brikmane, 350TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Lai gan Naura un Aijas Brikmaņu ģimene allaž ir bijusi tik saskanīga, pāra starpā uzvirmoja karstas diskusijas, kad mūziķis gatavojās koncertam ar grupu “Dziļi violets”. Sieva uzskata, ka vīra plānā ir viens liels un nozīmīgs trūkums.

Lai gan Nauris nepiekrīt, sieva uzstāj - uz koncertu nāks ģimenes un ir nepieciešams izveidot bērnu zonu. “Par to nav padomās un visticamāk arī nebūs. Nav vietas, kur nolikt tādu bērnu zonu. Tu mani izaicini tagad, es vēl nezinu, cik man skatuve izmaksās, bet te man jābūvē akvaparks un jāsauc klauni,” nosaka vīrietis.

Aija tomēr uzskata, ka zina labāk : “Es vairākas reizes mūsu kopdzīvē esmu pārliecinājusies, ka man ir grūti strādāt ar Nauri. Viņš to zina un tas nav nekāds noslēpums. Viņš uz to visu skatās kā tusētājs - skatās, lai cilvēki bauda koncertu un dejo. Tas ir pilnīgi pareizi un normāli, vienkārši nedrīkst aizmirst, ka uz šo pasākumu nāks ģimenes.” Uz to šovmenis dzīvesbiedrei dod pretī, ka pasākums būs vēlu, bet, ja vajag, bērnus var atstāt viesnīcā gulēt, taču ir variants atvases atstāt arī tikai ar vienu no vecākiem.

Vairāk par abu kopdzīvi skaties 1188 Play vai kanāla 360TV šovā “Ģimene burkā”, kas TV ekrānos redzams no pirmdienas līdz ceturtdienai 17.55 un 20:30!

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...