Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģim Kuģim ir bērns, bet sievu pliku redzējis nav

Uģis Kuģis, "STV Pirmā" šova "Mīla burbulī" ekrānuzņēmums

Uģis Kuģis, "STV Pirmā" šova "Mīla burbulī" ekrānuzņēmums

Šovā "Mīla burbulī" uz sarunu atkal tiekas slavenais pašmāju siržu lauzējs, sportists Kaspars Kambala un krišnaīts, garīgais skolotājs Uģis Kuģis. Vīrieši apsprieda sievu lomu savās dzīvēs, kā arī runāja par gultas priekiem. Vēdiskais filozofs atklāja, ka viņa sieviņa izpilda visas piecas lomas, kas, viņaprāt, sievietei ir paredzētas: "Pirmā - sieva, kas iedvesmo un atgādina man dzīves mērķus, iet pretī dievam. Otrā - viņa man ir māte, kas mani savāc un iedod man pa dibenu un atkal sūta kaujā. Trešā - viņa man ir meita, uz kuru es nekad negribu dusmoties vai pacelt balsi. Es viņai gribu dāvināt dāvanas. Ceturtā - viņa man ir māsa, uz kuru es nekad neapvainojos. Piektā - viņa vienmēr būs mana mīļākā. Es vienmēr iekārošu un vērošu viņu."

Kambala sprieda - ja pārim ir dēls Tamals, tad vismaz vienreiz pāra starpā ir bijis dzimumakts. Uģis atbildēja apstiprinoši, un tad pārsteidza brunču mednieku ar šādu atklāsmi: "Mums ir bijušas seksuālas attiecības, bet es savu sievu kailu nekad neesmu redzējis. Tas ir mans gods. Arī tad, kad eju pie viņas istabā, es vispirms pieklauvēju."

Vairāk par Uģa Kuģa neparasto dzīvi meklē 1188 Play!

Izlasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...