Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģa Kuģa sieva: Nezinu, ko nozīmē maksāt rēķinus

Linda Kuģe, ekrānšāviņš STV Pirmā! šovs "Mīla burbulī"

Linda Kuģe, ekrānšāviņš STV Pirmā! šovs "Mīla burbulī"

Vēdiskā filosofa Uģa Kuģa ģimenes modelis jau šobrīd raisījis plašas diskusijas sabiedrībā – gan fakts, ka abi ar sievu nakšņo atsevišķās istabās un vīrs sievu kailu tā arī nekad nav redzējis, gan netradicionālais pienākumu sadalījums ģimenē un nu arī attiecības ar naudu. “STV Pirmā!” realitātes šova “Mīla burbulī” jaunākajā sērijā vēdu pārzinātājs atklājis, ka sievu Lindu no finanšu tēmām rūpīgi sargā, lai viņa var rūpēties par ģimenes pavardu un abu kopīgo atvasi Tamalu - sieva pat nezinot, cik lieli ir komunālie maksājumi. “Ko nozīmē maksāt rēķinus? Es nezinu. Es tolaik dzīvoju pie vecākiem un viņi maksāja rēķinus, tāpēc es reāli nezinu, ko nozīmē maksāt rēķinus. Savā dzīvē es neesmu viena nekur atsevišķi dzīvojusi, tāpēc man tā lieta ir sveša,” skaidro Uģa Kuģa sieva Linda.

Tiesa, tas nenozīmē, ka Lindas bankas kontā ir absolūta nulle – Uģis rūpējas arī par to, lai sievai būtu “drošības sajūta” un viņa varētu nopirkt to, ko vēlas. Linda atklāj, ka pati naudu visbiežāk tērējot apģērbam un kosmētikai, kamēr visi rēķini ir vīra pārziņā. “Visi telefona rēķini, visi rēķini, kredīti ir uz mani. Viņai nekāds rēķins vispār nav. Arī kredīti nekādi viņai nav. Viss ir uz mani – priecīgs, laimīgs rēķinu maksātājs Uģis.” smej vēdiskais filosofs un bilst, ka apzināti necenšoties sievietei uzgrūst vēl papildus stresu, jo viņai jau tā ir gana rūpju.

Vairāk par Uģa Kuģa ģimenes attiecībām ar naudu uzzini video:

Kaislīgais attiecību realitātes šovs “Mīla burbulī” piektdienās, 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...